دوشنبه/ 3 آبان / 1400

در فینال جام حذفی استقلال فقط یک مربی فنی که بتواند کنار زمین باشد، در اختیار خواهد داشت!
کادرفنی استقلال طی ماه های گذشته با جدایی نفراتی مثل فراز کمالوند، فرشاد ماجدی و یوسف دانشیار آرام آرام کوچک شد و حالا علاوه بر فرهاد مجیدی، فقط صالح مصطفوی به عنوان یک مربی فنی که بتواند کنار زمین بایستد در این کادرحضور دارد.
در هفته های گذشته به نیمکت دونفره استقلال شامل مجیدی و مصطفوی که خلوت ترین کادرفنی لیگ برتر است اشاره شد اما حالا این مساله در فینال حذفی نمود بیشتری پیدا می کند.
کارت زردی که مجیدی روز گذشته مقابل گل گهر سیرجان دریافت کرد، او را دواخطاره و از حضور در فینال مقابل فولاد خوزستان محروم کرد. بر این اساس مجیدی باید روز فینال در اصفهان از روی سکوها نظاره گر تیمش باشد و صالح مصطفوی به جای او کنار زمین برود و دستورات را به بازیکنان ارائه کند.
اگرچه بهزاد غلامپور به عنوان مربی گلرها و نوشادی به عنوان مربی بدنساز روی نیمکت آبی ها حضور دارند اما این افراد توانایی رفتن کنار زمین را ندارند و می توان گفت استقلال فقط با یک مربی که بتواند لب خط بایستد مقابل فولاد خوزستان حاضر می شود.
اتفاقی که حالا به یک چالش بزرگ برای استقلالی ها تبدیل شده و بایددید فرهاد مجیدی و سایر نفرات کادرفنی چگونه تدبیر خواهند کرد تا ضربه ای به این تیم در مصاف با فولاد نزند.

منبع: ورزش3

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا