دوشنبه/ 3 آبان / 1400

پرتابگران جوان دیسک ایران از کسب مدال جهانی بازماندند

در روز پایانی از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان صادق صمیمی و محمدرضا رحمانی‌فر در فینال پرتاب دیسک به رقابت با دیگر ورزشکاران پرداختند.

صمیمی با پرتابی به طول ۶۱.۰۷ متر در جایگاه چهارم قرار گرفت. رحمانی‌فر هم رکورد ۵۹.۱۳ متر را ثبت کرد و پنجم شد.

با پایان رقابت‌های پرتاب دیسک کار ۹ نماینده ایران در دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان به پایان رسید که هیچ کدام موفق به کسب مدال نشدند.

محمدرضا رحمانی‌فر (پرتاب دیسک)، صادق صمیمی (پرتاب دیسک)، امیرحسین ماماقانی (پرتاب وزنه)، ارسلان قشقایی (پرتاب وزنه)، امیر مقدمی (۴۰۰متر مانع)، دانیال بی‌باک (۴۰۰متر مانع)، علی قاسم بابایی (۱۰۰متر)، بنیامین یوسفی (۲۰۰متر) و محلا محروقی (پرتاب دیسک) نمایندگان ایران در قهرمانی جهان بودند.

محروقی در پرتاب دیسک ششم شد، یوسفی به فینال دوی ۲۰۰ متر نرسید، علی قاسم بابایی در روز اول به دلیل مصدومیت موفق نشد از خط پایان رقابت‌های دوی ۱۰۰ متر عبور کند، امیرحسین ماماقانی به فینال پرتاب وزنه نرسید و در مرحله مقدماتی به کار خود پایان داد، ارسلان قشقایی با راهیابی به فینال پرتاب وزنه در جایگاه چهارم قرار گرفت، امیر مقدمی و دانیال بی‌باک به نیمه نهایی رقابت‌های دوی ۴۰۰ متر با مانع صعود کردند اما موفق نشدند به فینال برسند، صمیمی و رحمانی‌فر هم در پرتاب دیسک چهارم و پنجم شدند.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا