چهارشنبه/ 28 مهر / 1400

پوچتینو: مسی به تیم ما آرامش داد/ ام باپه جایی نمی رود

به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در هفته چهارم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف رنس رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

در این بازی برای نخستین بار شاهد حضور مسی بودیم. او در دقیقه 66 به جای نیمار به میدان رفت که البته نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی داد.

پوچتینو در واکنش به نخستین بازی مسی گفت: مسی عملکرد خوبی داشت اما هنوز از روزهای اوج خود به دور است. او به خوبی تمرین می کند و در این دو هفته تعطیلی لیگ بهتر هم خواهد شد. او به محض ورود به میدان با پاس های خود به تیم آرامش داد.

او ادامه داد: هواداران هر دو تیم به محض ورود مسی به میدان از او استقبال کردند. مسی ستاره بزرگی است و طبیعی است که با چنین استقبالی هم همراه شود. شخصیت او به گونه ای است که روی دیگر بازیکنان هم تاثیر می گذارد.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره عملکرد شاگردانش گفت: ما چهارمین پیروزی پیاپی خود را به دست آوردیم و طبیعی است که خوشحال باشیم. هم دروازه خود را بسته نگه داشتیم و همه به پیروزی رسیدیم. این پیروزی به راحتی به دست نیامد چرا که هنوز بعضی از بازیکنان ما آماده نیستند.

پوچتینو درباره جدایی احتمالی ام باپه هم گفت: ام باپه بازیکن ما است و جایی نمی رود. شما به خوبی می دانید که فوتبال پر از شایعات است. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه و لئوناردو مدیر ورزشی با صراحت در این زمینه صحبت کردند. ام باپه با ما خواهد بود و من بسیار خوشحالم. او از بهترین های جهان است.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا