اخبار خبرهای داغ

پیش‌ بینی وضعیت آب و هوا ۱۷ فروردین/ افزایش دما در بیشتر مناطق کشور

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا 17 فروردين

پیش‌ بینی وضعیت آب و هوا ۱۷ فروردین

بر اساس تحلیل هواشناسی امروز و فردا در غالب مناطق کشور آسمان صاف و هوا آرام است و افزایش نسبی در مورد بیشتر مناطق ویژه در بخش‌های غربی و شمالی کشور رخ می‌دهد.

پیش‌ بینی وضعیت آب و هوا ۱۷ فروردین

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز و فردا در غالب مناطق کشور آسمان صاف و هوا آرام است و افزایش نسبی در مورد بیشتر مناطق ویژه در بخش‌های غربی و شمالی کشور رخ می‌دهد.

پنجشنبه در دامنه‌های زاگرس واقع در غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

در روز‌های جمعه و شنبه در شمال غرب، غرب، مرکز، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین، البرز و تهران به ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار می‌رود، همچنین در روز شنبه با افزایش سرعت وزش باد در نوار غربی کشور احتمال تشکیل گرد و خاک وجود دارد.

همچنین در روز شنبه و شمالی شدن جریان‌ها روی دریای خزر بارش و کاهش نسبی دما در استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران پیش بینی می‌شود. خلیج فارس و دریای عمان و دریای خزر روز شنبه مواج است. آسمان تهران امروز صاف گاهی با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

بخوانید!  پیش‌ بینی وضعیت آب و هوا 14 فروردين 1400

نوشته های مرتبط

دانشجویان پنج برابر بیشتر از دیگران به کرونا مبتلا می شوند

فاطمه مجیدی

خلاصه و چکیده ای از خبرهای امروز کدال

هادی جنگجو

تورهای ترکیه لغو شدند / ابلاغ مستقیم ستاد ملی مدیریت کرونا

فاطمه مجیدی

دیدگاه خود را ثبت کنید