یکشنبه/ 26 سپتامبر / 2021

کمیته ملی المپیک پاداش یزدانی را معادل مدال طلا پرداخت کرد

پاداش آزادکار با اخلاق ایران ظهر امروز با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، سجادی سرپرست کاروان، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، پیمان فخری معاون کاروان، محسن رضوانی عضو هیات اجرایی، بهداد سلیمی، فرید فتاحیان، حمید سلامی و دیگر اعضای کادر سرپرستی در محل دهکده بازی ها به این قهرمان شایسته پرداخت شد.

طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی به عنوان پاداش پای سکو در همان محل دهکده بازی ها به مدال آوران اهدا خواهد شد که کمیته المپیک پاداش معادل مدال طلا یعنی ۱۰ هزار یورو را به یزدانی پرداخت کرد.

پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازی ها پرداخت می شود و بدیهی است که بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازی های المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد.

بر اساس تصمیم وزارت ورزش و جوانان، به مدال آوران طلای بازی های المپیک توکیو ۲ میلیارد تومان، برای مدال آوران نقره یک میلیارد و دویست میلیون تومان و برای مدال آوران برنز ۸۰۰ میلیون تومان از سوی دولت پرداخت خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا