چهارشنبه/ 28 مهر / 1400

گلایه‌ های جوانترین ورزشکار ایران در پارالمپیک ریو

محمد فتحی گنجی اظهار کرد: بیش از چهار بار در مسابقات مختلف برای رکوردگیری پارالمپیک توکیو توانستم بالای ۶۰ متر پرتاب کنم و در آخرین رکوردگیری نیر۶۰ متر و ۹۷ سانتی‌متر انداخته‌ام و در حال حاضر با نفر دوم رنکینگ جهانی تنها ۸۷ سانتی‌متر و با نفر سوم ۶۶ سانتی‌متر فاصله دارم.

وی ادامه داد: ضمن اینکه هر سه نفر رنکینگ جهانی در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ کمتر از ۵۹ متر پرتاب کرده‌اند که می‌شود گفت رکورد من نسبت به رقبا بهتر است.

فتحی گنجی گفت: با توجه به اینکه در روستا زندگی می‌کنم و با شرایط سختی که دارم و بدون هیچ امکانات و حمایتی از طرف فدراسیون توانستم خودم را به سه نفر برتر جهان برسانم.

دارنده نشان برنز پرتاب نیزه جوانان جهان افزود: فدراسیون هیچ حمایتی نکرده‌ و انتظار دارند از رکورد جهان هم بیشتر پرتاب کنم. اگر من هم دو ماه به اردو می‌رفتم و حمایت می‌شدم شک نکنید بالای ۶۶ متر پرتاب می‌کردم.

وی با بیان اینکه با دست خالی به این رکوردها رسیده‌ام، تصریح کرد: حتی یک نیزه درست و حسابی هم برای پرتاب نداشتم. وقتی خودم رکورد جهان  را بزنم حمایت فدراسیون به چه دردی می‌خورد!

فتحی گنجی تاکید کرد: من یک قدم تا مدال طلای پارالمپیک فاصله داشتم و خودم زحمت کشیدم که به اینجا رسیده‌ام و به نظر شما فدراسیون چکاره است که نمی‌تواند یک قدم برای بنده بردارد؟

وی گفت: من قول می‌دهم اگر به پارالمپیک توکیو اعزام شوم روی سکو قرار می‌گیرم که شانس مدال طلا نیز بیشتر است.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا