یگان‌ ویژه زنان پلیس راه‌ اندازی می‌ شود

یگان‌ ویژه زنان پلیس

فرمانده یگان‌ویژه نیروی انتظامی گفت: واحدهای عملیاتی یگان‌ ویژه زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد.

یگان‌ ویژه زنان پلیس راه‌ اندازی می‌ شود

سردار حسن کرمی در جمع کارکنان واحد زنان یگان های ویژه نیروی انتظامی، از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگان های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد و ان‌شاالله در آینده نزدیک در سایر استان ها تشکیل خواهد شد.

فرمانده یگان‌ویژه نیروی انتظامی ادامه داد: حضور واحدهای عملیاتی زنان در مأموریت های آینده یگان‌ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء‌های گذشته در برخورد با ناامن‌کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

وی زیرساخت های فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویت های مهم است و از این‌ رو برنامه‌‌های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگان های ویژه سراسر کشور خاطرنشان کرد: باید آمادگی‌های عملیاتی، جسمانی و علمی ـ بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است سرهنگ دوم فاطمه سلطانی‌نسب؛ فرمانده یگان‌ویژه زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه‌های اجرایی از آمادگی‌های یگان زنان گزارشی ارائه کرد.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه خود را ثبت کنید