دوشنبه/ 3 آبان / 1400

۳ برد زنان پینگ‌پنگ ایران در قهرمانی آسیا / ندا شهسواری حذف شد

سه پینگ‌پنگ‌باز ایران در بخش انفرادی قهرمانی آسیا مقابل رقیبان خود پیروز شدند اما ندا شهسواری از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در ادامه رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی آسیا که به میزبانی قطر در حال برگزاری است، امروز(شنبه) رقابت‌های بخش انفرادی دنبال شد و چهار نماینده زن ایران به رقابت با حریفان خود پرداختند.

ابتدا ندا شهسواری مقابل نماینده چین تایپه قرار گرفت و با نتیجه سه بر یک شکست خورد. او در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج ۱۳ بر ۱۱، ۱۱ بر ۷ و ۱۳ بر ۱۱ شکست خورد و تنها در ست دوم ۱۱ بر ۶ پیروز شد.

به این ترتیب شهسواری از دور رقابت‌های انفرادی حذف شد. پیش از این نیز اشتری با شکست مقابل نماینده‌ای از سنگاپور از دور رقابت‌ها کنار رفت.

شیما صفایی، دیگر نماینده ایران با حساب سه بر دو حریف ازبک خود را شکست داد. او در ست‌های سه، چهار و پنج با نتایج ۱۱ بر ۸، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۸ پیروز شد و ست‌های اول و دوم را هم با نتایج ۱۱ بر ۹ و ۱۱ بر ۸ واگذار کرد.

ملیکا کرمی که روز گذشته(جمعه) در مرحله اول نماینده قطر را شکست داده بود، امروز مقابل پینگ‌پنگ بازی از پاکستان به میدان رفت و در سه ست پیاپی با نتایج ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۴ پیروز شد.

مریم فرعی آخرین پینگ‌پنگ باز ایران بود که در بخش انفرادی مقابل رقیب عراقی خود قرار گرفت و سه بر یک پیروز شد. او در ست‌های دو، سه و چهار با نتابج ۱۱ بر ۳، ۱۲ بر ۱۰ و ۱۱ بر ۷ پیروز شد و ست اول را هم ۱۱ بر ۹ واگذار کرد.

صفایی، فرعی و کرمی با این پیروزی‌ها به جمع ۳۲ بازیکن برتر وارد شدند و رقابت خود را یک‌شنبه(۱۱ مهر) ادامه خواهند داد.

در رقابت‌های دوبل هم که شنبه(۱۰ مهر) برگزار شد، هر دو تیم دوبل ایران مقابل رقیبان ژاپنی شکست خوردند و حذف شدند.

زنان ایران در بخش تیمی این مسابقات هم شرکت کردند که در جایگاه نهم قرار گرفتند و سهمیه رقابت‌های جهانی را به دست آوردند.

 

ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا