سه شنبه/ ۲۵ خرداد / ۱۴۰۰

سهام آرین

شرکت بانك الكترونيكی آرين با نماد بورسی آرین

عنوانتوضیحات
نام نماد آرین
نام شرکت بانك الكترونيكی آرين
سال تاسیس 1390
بازاربازار دوم فرابورس
محصولات یا خدمات سرمایه گذاری
گروهبانک و موسسات اعتباری
سهامداران (عمده)
سال مالی 12/29
آدرستهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم، شماره 15
وب سایت www.arianco.ir
ایمیلinfo@arianco.ir
شماره تلفن
وضعیت نمادمتوقف شده

شرکت بانك الكترونيكی آرين با نماد بورسی آرین

بانک الکترونیکی آرین (سهامی عام) در تاریخ ۱۰؍۰۱؍۱۳۹۰ به استناد مادۀ ۹۸ قانون برنامۀ سوم توسعۀ اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و در چارچوب قانون پولی و بانکی کشور، قانون عملیات بانکی بدون ربا و براساس ماده واحدۀ قانون تأسیس بانک‌های غیردولتی شواری پول و اعتبار، تأسیس و به ثبت رسید.
در تاریخ ۲۴؍۰۱؍۱۳۹۰ سهام بانک در فرابورس ایران پذیرفته شد و از ۳۰؍۰۱؍۱۳۹۰ در فهرست قیمت‌های فرابورس قرار گرفت. یک سال بعد در تاریخ ۱۷؍۰۱؍۱۳۹۱ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه‌ای در سایت خود، لغو مجوز تأسیس بانک الکترونیکی آرین را اعلام نمود و در مهرماه سال ۱۳۹۲ طی مجوز بانک مرکزی به تاریخ ۶؍۷؍۱۳۹۲ و همچنین مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار به تاریخ ۱۰؍۷؍۱۳۹۲ مبنی بر تغییر کاربری شرکت، مجمع عمومی فوق العادۀ صاحبان سهام در تاریخ ۲۸؍۷؍۱۳۹۲ برگزار گردید و نام شرکت از «بانک الکترونیکی آرین» به «توسعۀ اقتصادی آرین» تغییر داده شد و نیز اساسنامۀ شرکت مطابق با اساسنامۀ سازمان بورس و اوراق بهادار به تصویب رسید و جایگزین اساسنامۀ قبلی شد.
فعالیت اصلی شرکت توسعۀ اقتصادی آرین طی سنوات اخیر، عمدتاً سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی بوده است.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام آرین

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا