سهام توسعه

شرکت اعتباری توسعه با نماد بورسی توسعه

عنوانتوضیحات
نام نمادتوسعه
نام شرکتاعتباری توسعه
سال تاسیس1376
بازاربازار پايه قرمز فرابورس
محصولات یا خدماتفعالیت بانکی
گروهبانک و موسسات اعتباری
سهامداران (عمده)شركت بيمه توسعه سهامي عام 5 درصد، شخص حقيقي 50 درصد، شركت بازرگاني پتروشيمی سهامي خاص 5 درصد، شركت گروه طراحان كارنو سهامي خاص 5 درصد، شركت آپاداناپتروبازرگان سهامي خاص 5 درصد، شركت بازگاني تجارت نوين عالي سهامي خاص
سال مالی12/29
آدرستهران، خیابان آفریقا، چهارراه جهان کودک، نبش کوچه شهید صانعی، پلاک 68
وب سایتhttp://www.cid.ir
ایمیلinfo@cid.ir
شماره تلفن
وضعیت نمادمتوقف شده

شرکت اعتباری توسعه با نماد بورسی توسعه

موسسه اعتباری توسعه (سهامی عام) در تیرماه ۱۳۵۱ و مفاد مقررات ناظر بر تاسیس موسسات اعتباری غیر بانکی مورخ ۳/۶ /۱۳۷۶ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و از نیمه دوم شهریور ماه ۱۳۷۶ فعالیت خود را با افتتاح یک شعبه در تهران آغاز کرد.
موضوع فعالیت:
انجام کلیه عملیات و معاملات بانکی بازرگانی و خدماتی مشارکت در ساخت و ساز و انبوه سازی مسکن و شهرک سازی و بزرگراه ها و به طور کلی انجام کلیه عملیات که در راستای تحقق اهداف و موضوع فعالیت باید در چارچوب مقررات جاری کشور قرار ‌گیرد، می‌باشد.
شرکت در تاریخ ۲/۵/ ۱۳۸۹ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت گردید. همچنین نماد موسسه در تاریخ ۲۷/ ۱۰ /۱۳۹۰ در بازار پایه فرابورس ایران درج گردیده و در حال حاضر معاملات سهام به صورت نقل و انتقال توافقی انجام می‌گیرد.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام توسعه

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا