سه شنبه/ ۲۵ خرداد / ۱۴۰۰

سهام خدیزل

شرکت بهمن دیزل با نماد بورسی خدیزل

عنوانتوضیحات
نام نماد خدیزل
نام شرکت بهمن دیزل
سال تاسیس 1382
بازاربازار دوم فرابورس
محصولات یا خدمات خودرو/ وسایط نقلیه موتوری/ وسایط نقلیه دیزلی سبک/ وسایط نقلیه نیمه سنگین/ وسایط نقلیه سنگین/ کامیون/ اتوبوس/ کامیونت/ تریلر
گروهگروه خودرو و ساخت قطعات
سهامداران (عمده)شركت گروه بهمن 85 درصد/ شركت گروه توسعه اقتصادي رستا 2 درصد/ شركت دادوستدآريا 2 درصد
سال مالی 12/29
آدرسکیلومتر 13 جاده مخصوص کرج، پلاک 279، سایت 2
وب سایت https://bahmandiesel.bahman.ir
ایمیلbahmandieselinfo@bahman.ir
شماره تلفن

شرکت بهمن دیزل با نماد بورسی خدیزل

شركت بهمن دیزل با هدف تولید کامیونهای سبک و نیمه سنگین و سنگین و مینی بوس و به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و در آذر ماه سال 1382 تولید آزمایشی کامیونت 6 تن را تحت لیسانس شرکت ISUZU ژاپن آغاز نمود و در 19 اسفند ماه 1382 رسما از سوی وزیر صنایع وقت در جاده قدیم کرج افتتاح گردید. این مرکز درسال 1382 با سرمایه اولیه یک میلیارد ریال بعنوان شرکت بهمن دیزل به ثبت رسید. شرکت بهمن دیزل بعد از تولید موفقیت آمیز کامیونت 6 تن (NPR) طی مطالعات صورت گرفته و تجارب کسب شده با همکاری کادر مجرب کارشناسی و فنی خود ، تولید کامیون 8 تن ایسوزو مدل (NQR) را در سال 1384 آغاز نمود و بعد از آن در سال 1385 نیز اقدام به تولید کامیونت سبک ایسوزو (NKR) با وزن ناخالص 5.2 تن نمود.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام خدیزل

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا