سهام خنصیر

شرکت مهندسی نصیر ماشین با نماد بورسی خنصیر

عنوانتوضیحات
نام نمادخنصیر
نام شرکتمهندسی نصیر ماشین
سال تاسیس1373
بازاربازار دوم بورس
محصولات یا خدماتميل لنگ پرايد۱۳۰۰، ميل لنگ نيسان، ميل سوپاپ پرايد، ميل بادامک تيبا، ميل لنگ EF7 و…
گروهگروه خودرو و ساخت قطعات
سهامداران (عمده)شركت توليدي موتور،گيربكس واكسل سايپا 15 درصد، شركت سرمايه تجارت ساتراس سهامي خاص 1 درصد، شركت تعاوني خاص كاركنان ايران خودرو 1 درصد، شركت سرمايه گذاري افتخارسهام سهامي خاص 1 درصد
سال مالی12/29
آدرستهران- یوسف آباد – خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – نرسیده به میدان کلانتری – پلاك 315 – طبقه 3– واحد 8
وب سایتhttp://www.nasirmachine.com
ایمیلinfo@nasirmachine.com
شماره تلفن
وضعیت نمادمجاز

شرکت مهندسی نصیر ماشین با نماد بورسی خنصیر

در سال (1373) شرکت مهندسی نصیرماشین با طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی شروع به فعالیت نمود و در سال 1374 تولید میل لنگ پیکان را نیز به نتیجه رساند و با توجه به کیفیت مطلوب محصول تولیدی پس از طی مراحل اولیه آدیت محصول به عنوان اولین تولید کننده میل لنگ پراید در سال 1375 فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1376 با توجه به اعلام نیاز شرکت مگاموتور و نیاز به تولید انبوه میل لنگ پراید و محدودیت مکان شرکت فعالیت خود را به منطقه محروم دهق واقع در 80 کیلومتری شمال غربی اصفهان انتقال داد و در ادامه فعالیت شرکت با جلب رضایت مشتری موفق به دریافت سفارش تولید انبوه میل لنگ خودروهای دیگر نیز شد. در سال 1378 با توجه به رشد سریع مجموعه و توانمندی کارکنان ، نیاز بازار و نگرش مدیریت شرکت به بسط و توسعه فعالیتها مجموعه جدید در شهرک صنعتی سایپا واقع در شهرستان گلپایگان احداث که به دست ریاست جمهور محترم وقت کشور عزیزمان افتتاح گردید. این واحد با تکیه به تجارب مفید و ارزشمند و تولید با کیفیت مطلوب در روند تولید میل لنگ توانست خط تولید میل لنگ نیسان Z24 و RIO و میل بادامک را به درخواست شرکت سایپا در مدت کوتاه راه اندازی و به بهره برداری برساند . انجام امور فوق باعث شده که شرکت مهندسی نصیرماشین بعنوان یک شرکت توانا و مطمئن در تولید هر نوع میل لنگ خودرو در ایران و خاورمیانه مطرح گردد . شرکت مهندسی نصیرماشین در سال 1383 به عضویت در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران درآمد و به علت شفافیت در عملکرد مالی خوب خود توانست جزء10 شرکت برتر بورس از نظر شفافیت مالی در سال 1386 انتخاب و تقدیر نامه ای نیز از طرف وزیر امور اقتصادی و دارایی دریافت دارد . شرکت تولیدی موتور و گیربکس واکسل سایپا ( مگاموتور ) که سازنده انواع موتور برای گروه سایپا می باشد در این شرکت حدود30 % سهام دارد و خود بعنوان مشتری عمده و خریدار محصولات تولیدی شرکت می باشد.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام خنصیر

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا