سهام سیرجان

شرکت فولاد سيرجان با نماد بورسی سيرجان

عنوانتوضیحات
نام نمادسيرجان
نام شرکتفولاد سيرجان
سال تاسیس1388
بازاربازار سوم فرابورس
محصولات یا خدمات استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن واگذار شده از سوی ایمیدرو، تولید کنسانتره سنگ آهن درشهرستان سیرجان با عیار %68 با ظرفیت سالانه 4 میلیون تن، تولید گندله سنگ آهن با ظرفیت 2.5 میلیون تن، درشهرستان سیرجان، تولید آهن اسفنجی با ظرفیت 1میلیون تن در شهرستان بردسیر، تولید شمش فولادی با ظرفیت 1 میلیون تن در شهرستان بردسیر
گروهفلزات اساسی
سهامداران (عمده)
سال مالی
آدرسدفاتر ستادی شرکت در تهران و کرمان و کارخانه های آن در شهرهای سیرجان و بردسیر استان کرمان واقع شده است.
وب سایت
ایمیل
شماره تلفن
وضعیت نمادمتوقف شده

شرکت فولاد سيرجان با نماد بورسی سيرجان

این شرکت در حال حاضر یکی از شرکتهای تابعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (وابسته به بانک پاسارگاد) است. دفاتر ستادی شرکت در تهران و کرمان و کارخانه های آن در شهرهای سیرجان و بردسیر استان کرمان واقع شده است. تاریخچه : شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در سال ۱۳۸۸ در سیرجان کیلومتر ۵۰ جاده شیراز- جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تاسیس گردید.این شرکت با هدف تولید ۶ میلیون تن محصولات فولادی مورد بهره برداری قرار گرفت. از اهداف توسعه طلبانه این شرکت احداث دو کارخانه احیاء به ظرفیت ۲ میلیون تن آهن اسفنجی، دو کارخانه ذوب و ریخته گری با ظرفیت ۲ میلیون تن شمش فولادی در سال و سه کارخانه نورد و فولاد آلیاژی به ظرفیت ۲ میلیون تن محصولات نوردی و آلیاژی می باشد. این مجتمع توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان تاسیس گردید و بعد از تغییراتی که در سهامداران آن بوجود آمد در نهایت ۵۱ درصد از سهام متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت های وابسته و ۴۹ درصد متعلق به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه گردید. در حال حاضر آقای علی عباسلو مدیر عامل این شرکت تولیدی می باشد.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام سیرجان

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا