پنجشنبه/ ۳ تیر / ۱۴۰۰

سهام شپاس

شرکت نفت پاسارگاد با نماد بورسی شپاس

عنوانتوضیحات
نام نماد شپاس
نام شرکت نفت پاسارگاد
سال تاسیس 1382
بازاربازار دوم فرابورس
محصولات یا خدمات قیر
گروهفرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته ای
سهامداران (عمده)شركت سرمايه گذاري نفت وگازوپتروشيمي تامين (50.41 درصد)، شركت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگي كشوري (41.68 درصد)
سال مالی 12/29
آدرستهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوچه ساحل 2، پلاک37
وب سایت https://www.pasargadoil.com
ایمیلinfo@pasargadoil.com
شماره تلفن
وضعیت نمادمجاز

شرکت نفت پاسارگاد با نماد بورسی شپاس

شرکت نفت پاسارگاد در سال 1382 با هدف اداره و بهره برداری از شش واحد قیرسازی پالایشگاهای تهران، شازند، اراک ، آبادان، تبریز، شیراز و بندرعباس تاسیس گردید. مورخ 1382/4/18 در اداره ثبت شرکتـها و مالکیت صنعتی تهـران به ثبت رسیده است. شخصیت حقـوقی شرکت در اجـرای مصوبه مجمــع عمـومی فوق العاده مورخ 1387/5/7 به سهامی عام تغییر یافـت، مراتب در تاریخ 08/07/1387 در اداره ثبت شرکتهـا و مالکــیت هاي صنعتی نیز بـه ثبت رسیده است و از تاریخ 1391/9/22 در فرابورس ایران پذیرفته شده است. درحال حاضـر شرکت جـزء واحـدهاي تجــاري فرعی شرکت سرمایه گذاري نفـت و گـاز وپتروشیــمی تـامین اسـت وواحـد تجــاری نهایی گروه، شرکت سرمایه گذاري تامین اجتـماعی می باشد. مرکـز اصــلی شرکت در تهــران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام شپاس

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا