سهام فرآور

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با نماد بورسی فرآور

عنوانتوضیحات
نام نمادفرآور
نام شرکتفرآوری مواد معدنی ایران
سال تاسیس1370
بازاربورس، بازار اول، تابلوی فرعی
محصولات یا خدماتتولید شمش روی
گروهفلزات اساسی
سهامداران (عمده) شرکت توسعه معادن روی ایران 51 درصد، موسسه سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح 15 درصد، صندوق سرمایه گذاری مشترک امید توسعه 2 درصد
سال مالی29/12
آدرسزنجان – کیلومتر 5 جاده بیجار – سمت راست – کیلومتر 85جاده دندی
وب سایتhttp://www.faravari.org
ایمیلinfo@faravari.org
شماره تلفن
وضعیت نمادمجاز

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با نماد بورسی فرآور

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۷۰ به صورت شرکت سهامی خاص و با سرمایه ۵ هزار میلیون ریال تاسیس و در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و در تاریخ ۱ دی ماه ۱۳۷۹ به سهامیان تبدیل و در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۱ در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شد. شرکت فرآوری مواد معدنی ایران از جمله شرکت های فرعی شرکت توسعه معادن روی ایران سهامی عام می باشد. مرکز اصلی شرکت شهرستان زنجان و محل کارخانه آن در شهرستان دندی استان زنجان واقع گردیده است. موضوع فعالیت شرکت فرآوری انواع کانیها ، بهره برداری از معادن و تاسیس کارخانه مربوطه و انجام کلیه امور بازرگانی مرتبط ، مشارکت با سایر شرکتها و ارایه خدمات فنی و مهندسی به سایر شرکتها در زمینه های مربوط به موضوع شرکت می باشد. اهم فعالیت شرکت در ارتباط با تولید شمش و ورق روی و تولید سولفات روی می باشد. محصولات شرکت عمدتا ورق روی می باشد که شرکت از محل فروش این محصول درآمد صادراتی دارد.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام فرآور

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا