دوشنبه/ ۳۱ خرداد / ۱۴۰۰

سهام همراه

شركت شركت ارتباطات سيار ايران با نماد بورسی همراه

عنوانتوضیحات
نام نمادهمراه
نام شرکتشركت ارتباطات سيار ايران
سال تاسیس1382
بازاربازار دوم بورس
محصولات یا خدماتهر گونه فعالیت در خصوص ساخت، واردات، تاسیس، راه اندازی، اداره، توسعه، نگهداری، بهره برداری و دیگر خدمات حوزه ارتباطات و فناوری های مربوط به انتقال صوت، متن، دیتا و دیگر انواع اطلاعات در عرصه داخلی و بین المللی مستقلا و یا با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی. تولید هر نوع دستگاه و برنامه اعم از سخت افزار، نرم افزار، شبکه و فروش یا اجازه بهره برداری از آن تحت هر عنوان.
گروهمخابرات
سهامداران (عمده)
سال مالی29/12
آدرسمیدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب سازمان بورس، پلاک ۱۷، ساختمان نور دنا، طبقه دوم
وب سایتmci.ir
ایمیلinvestor@mci.ir
شماره تلفن
وضعیت نمادمجاز

شركت شركت ارتباطات سيار ايران با نماد بورسی همراه

شرکت ارتباطات سیار ایران در تاریخ 24/4/1382 تاسیس گردید و از تاریخ 1/8/1383فعالیت خود را آغاز نمود. در تاریخ 4/12/1386 نام شرکت به شرکت ارتباطات سیار ایران تغییر نام یافت. در حال حاضر شرکت از شرکتهای فرعی شرکت مخابرات ایران می باشد و در تاریخ 29/9/1389 پس از عرضه 5 درصد از کل سهام خود در بازار فرابورس ایران از سهامی خاص به سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد و نهایتا در تاریخ 29/11/1391 در شرکت بورس و اوراق بهادار ایران پذیرفته شده و از تاریخ 29/5/1392 نام شرکت از فرابورس به تابلو اصلی بورس منتقل شده است.

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوست عزیز، تحلیل سهام شرکت ها در سایت تحلیلک طی بازه های زمانی مختلف بارگذاری و آپدیت می شوند، در صورتی که تحلیل مد نظر خود را مشاهده نکردید حتما دوباره به ما سر بزنید و در قسمت گفتگو در پایین صفحه میتوانید نظر و یا سوال خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تحلیل سهام همراه

آخرین تحلیل‌ سهام

آخرین مطالب بازار سرمایه

اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا