چهارشنبه/ 15 تیر / 1401

نتیجه آزمایش آتش بازی در آب

صنعت و تکنولوژی

نتیجه آزمایش آتش بازی در آب

آتش بازی در آب / تبدیل آشپزخانه به آزمایشگاه کودک

در این سری از آموزش‌ها که جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان طراحی شده، نحوه آتش بازی در آب آموزش داده شده است. قبل از شروع خاطر نشان می‌کنیم که اگرچه تمامی آزمایشات فوق کاملا ایمن هستند اما خطرات بالقوه‌ای از قبیل گرما و آب جوش در آشپزخانه وجود دارد. پس تاکید می‌کنیم که کلیه آزمایشات آزمایشگاه آشپزخانه تحت نظارت والدین انجام شود.

هندزفری بی سیم

نکات مهم در انتخاب هدفون بی سیم (هندزفری)

در این مقاله ویژگی‌های اصلی و نکات مهم جهت انتخاب و خرید یک هندزفری بی سیم با کیفیت مورد بررسی قرار گرفته است. با رعایت نکات فوق بهترین هندزفری خود را خواهید داشت.

ساخت الماس در دمای اتاق

ساخت الماس در دمای اتاق

ساخت الماس در دمای اتاق امکان پذیر شد. دانشمندان و محققات RMIT معتقدند در ماه‌های آینده بتوانند با روش خود نوع لونسدالیت الماس را ایجاد کنند.

اجرای اپلیکشین های اندروید در ویندوز 11

اجرای اپلیکشین های اندروید در ویندوز 11

مایکروسافت اعلام کرده که برای اجرای اپلیکیشن های اندروید در ویندوز 11 نیازی به سرویس‌های واسط دیگر نیست. البته این را هم بگوییم که جهت اجرای اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز 11 باید برنامه‌ها از اپ استور آمازون دریافت شده باشد.

ساخت نبات

ساخت نبات در خانه / تبدیل آشپزخانه به آزمایشگاه کودک

در این آزمایش نه تنها می‌توانید به مشاهده نحوه تشکیل بلورهای شکر و ساخت نبات بپردازید بلکه بعد از آزمایش می‌توانید آن را بخورید. پس در حال انجام آزمایشی خوردنی هستیم. با ما همراه باشید تا یک آزمایش ایده‌آل در آشپزخانه به عنوان آزمایشگاه کودک انجام دهیم.

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

شرکت فناوری پزشکی “B-Cure Laser” اخیرا از دستگاهی غیرتهاجمی رونمایی کرده است که این دستگاه می‌تواند یک درمان خانگی مناسب برای افرادی که از درد مزمن رنج می‌برند، باشد.

شورلت وحشی و فورد صحرا نورد 2021

شورلت وحشی و فورد دونده 2021

جدیدا شورلت یک کانسپت بیابان نورد را در نمایشگاه لوازم جانبی سی‌ما (SEMA) رونمایی کرده است. هدف از این رونمایی، نمایش لوازم جانبی محصولات شورلت است. نام این خودرو شورلت وحشی است.

حل مشکل سرعت پایین اینترنت

در این مقاله قصد داریم یکی از مهمترین دغدغه‌ها که این روزها تقریبا گریبان‌گیر همه ما شده است را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم از سرعت پایین اینترنت شکایت دارید این مطلب را از دست ندهید. با تحلیلک همراه باشید…