پنج‌شنبه/ 7 بهمن / 1400

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

صنعت و تکنولوژی

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

شرکت فناوری پزشکی “B-Cure Laser” اخیرا از دستگاهی غیرتهاجمی رونمایی کرده است که این دستگاه می‌تواند یک درمان خانگی مناسب برای افرادی که از درد مزمن رنج می‌برند، باشد.

نتیجه آزمایش آتش بازی در آب

آتش بازی در آب / تبدیل آشپزخانه به آزمایشگاه کودک

در این سری از آموزش‌ها که جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان طراحی شده، نحوه آتش بازی در آب آموزش داده شده است. قبل از شروع خاطر نشان می‌کنیم که اگرچه تمامی آزمایشات فوق کاملا ایمن هستند اما خطرات بالقوه‌ای از قبیل گرما و آب جوش در آشپزخانه وجود دارد. پس تاکید می‌کنیم که کلیه آزمایشات آزمایشگاه آشپزخانه تحت نظارت والدین انجام شود.

شورلت وحشی و فورد صحرا نورد 2021

شورلت وحشی و فورد دونده 2021

جدیدا شورلت یک کانسپت بیابان نورد را در نمایشگاه لوازم جانبی سی‌ما (SEMA) رونمایی کرده است. هدف از این رونمایی، نمایش لوازم جانبی محصولات شورلت است. نام این خودرو شورلت وحشی است.

حل مشکل سرعت پایین اینترنت

در این مقاله قصد داریم یکی از مهمترین دغدغه‌ها که این روزها تقریبا گریبان‌گیر همه ما شده است را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم از سرعت پایین اینترنت شکایت دارید این مطلب را از دست ندهید. با تحلیلک همراه باشید… 

ماموریت ماه ناسا

تعویق ماموریت ماه ناسا به سال 2025

از سال 1972 به بعد هیچ انسانی به ماه فرستاده نشده است. قرار بود ناسا سال 2024 به ماه سفر کند اما حالا این انتظار چندین ساله یک سال دیگر به تعویق افتاد. شاید مهمترین دلیل این تعویق ماموریت ماه ناسا، کمبود بودجه و درگیری با پرونده‌های قضایی است.

ساخت نبات

ساخت نبات در خانه / تبدیل آشپزخانه به آزمایشگاه کودک

در این آزمایش نه تنها می‌توانید به مشاهده نحوه تشکیل بلورهای شکر و ساخت نبات بپردازید بلکه بعد از آزمایش می‌توانید آن را بخورید. پس در حال انجام آزمایشی خوردنی هستیم. با ما همراه باشید تا یک آزمایش ایده‌آل در آشپزخانه به عنوان آزمایشگاه کودک انجام دهیم.