چهارشنبه/ 6 مرداد / 1400

اینترنت یکی از تکنولوژی‌های مهم به شمار می‌رود که در رشد و تعالی بشر نیز حایز اهمیت است.

تعداد کاربران اینترنت به طور تصاعدی رشد داشته، به طوری که تا سال ۲۰۱۹ بیش از نیمی از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی داشتند و پیش بینی شده است که تا پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۴ میلیارد نفر کاربر فعال در اینترنت داشته باشیم.

همچنین طبق آمار، از میان تقریبا ۸۲ میلیون نفر جمعیت ایران، چیزی حدود ۷۳ میلیون نفر یعنی ۸۹ درصد کل جمعیت ایران در حال استفاده از اینترنت هستند.

باتوجه به این آمار و ارقام دسترسی به محتوای سالم و درست علمی، آموزشی، خبری، سرگرمی و… بسیار سخت است؛ به طوری که سرچشمه بسیاری از اطلاعات نادرست و جعلیات زندگی امروزه ما منابع نادرست موجود در اینترنت هستند.

تحلیلک کیست؟

درباره ما

مجله اینترنتی تحلیلک، پرتال جامع خبری

مجله اینترنتی تحلیلک با هدف بهبود سطح دانش عمومی و تخصصی جامعه، رشد و توسعه فردی و به منظور دسترسی راحت مخاطبان به محتوای علمی و متقن در یک مسیر پر فراز و نشیب قدم گذاشته و تا به امروز که بیش از سه سال از فعالیت آن می‌گذرد، موفق به جلب رضایت حداکثری مخاطبان شده است.

تحلیلک با «خودباوری»، «امید» و «نگاه ویژه به توانایی متخصصین جوان» در راه تحقق اهداف و رسالت خود قدم برداشته، با سرعت و بدون توقف و خستگی به مسیر خود ادامه می‌دهد.

ما در تحلیلک با پرداختن به مسایل متنوع و مورد نیاز مردم _در سنین و سلایق مختلف_ استوار و هدفمند در مسیر رسالت خود پیش می‌رویم.

مجله اینترنتی تحلیلک با بیش از ۱۰ هزار مقاله و محتوا (تخصصی و عمومی)، دارای بیش از ۵۰۰ هزار بازدید ماهانه است و به استناد داده های آماری جزو پرمخاطب ترین و جذاب ترین سایت های ایران به حساب می آید.

در این بخش به بازار سرمایه و بورس (تحلیل تکنیکال و بنیادی، آموزش، گزارش بازار، اخبار و…) و بازارهای بین الملل (فارکس، ارز دیجیتال)، هوش مالی، مالیات، کسب و کارها و اخبار اقتصادی پرداخته می‌شود.

تیم تحلیلک

hadi profile2

هادی جنگجو

بنیان گذار / مدیر استراتژی و مارکتینگ

mohsen

محسن زکی زاده

بنیان گذار / مدیرعامل

6 scaled e1622549922367

حامد جنگجو

بنیان گذار / مدیر تکنولوژی و توسعه

mohammad zakizadeh

محمد زکی‌زاده

سردبیر

mahdian

محمد مهدیان

مدیر مالی

mahsa zakizadeh

مهسا زکی‌زاده

بنیان گذار / مدیر استراتژی و مارکتینگ

BEHI

بهناز بختیاری

بنیان گذار / مدیر فنی

zahra dareshiri

زهرا دره‌شیری

بنیان گذار / مدیر فنی

zohre dareshiri e1625257581816

زهره دره‌شیری

بنیان گذار / مدیر فنی

تحلیلک از نگاه آمار

۱ +
عناوین تحلیلک
۱ +
نویسندگان تحلیلک
۱ -
رنک الکسا
۲۰۰ +
مطالب منتشر شده
اسکرول به بالا