سه‌شنبه/ 6 مهر / 1400

placeholder

اینترنت یکی از تکنولوژی‌های مهم به شمار می‌رود که در رشد و تعالی بشر نیز حایز اهمیت است.

تعداد کاربران اینترنت به طور تصاعدی رشد داشته، به طوری که تا سال 2019 بیش از نیمی از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی داشتند و پیش بینی شده است که تا پایان سال 2021 بیش از 4 میلیارد نفر کاربر فعال در اینترنت داشته باشیم.

همچنین طبق آمار، از میان تقریبا 82 میلیون نفر جمعیت ایران، چیزی حدود 73 میلیون نفر یعنی 89 درصد کل جمعیت ایران در حال استفاده از اینترنت هستند.

باتوجه به این آمار و ارقام دسترسی به محتوای سالم و درست علمی، آموزشی، خبری، سرگرمی و… بسیار سخت است؛ به طوری که سرچشمه بسیاری از اطلاعات نادرست و جعلیات زندگی امروزه ما منابع نادرست موجود در اینترنت هستند.

تحلیلک کیست؟

درباره ما

مجله اینترنتی تحلیلک، پرتال جامع خبری

مجله اینترنتی تحلیلک با هدف بهبود سطح دانش عمومی و تخصصی جامعه، رشد و توسعه فردی و به منظور دسترسی راحت مخاطبان به محتوای علمی و متقن در یک مسیر پر فراز و نشیب قدم گذاشته و تا به امروز که بیش از سه سال از فعالیت آن می‌گذرد، موفق به جلب رضایت حداکثری مخاطبان شده است.

تحلیلک با «خودباوری»، «امید» و «نگاه ویژه به توانایی متخصصین جوان» در راه تحقق اهداف و رسالت خود قدم برداشته، با سرعت و بدون توقف و خستگی به مسیر خود ادامه می‌دهد.

ما در تحلیلک با پرداختن به مسایل متنوع و مورد نیاز مردم _در سنین و سلایق مختلف_ استوار و هدفمند در مسیر رسالت خود پیش می‌رویم.

مجله اینترنتی تحلیلک با بیش از 14 هزار مقاله و محتوا (تخصصی و عمومی)، دارای بیش از 500 هزار بازدید ماهانه است و به استناد داده های آماری جزو پرمخاطب ترین و جذاب ترین سایت های ایران به حساب می آید.

تیم تحلیلک

hadi profile2

هادی جنگجو

استراتژی و مارکتینگ

محسن زکی زاده

محسن زکی زاده

مدیرعامل

6

حامد جنگجو

تکنولوژی و توسعه

محمد زکی زاده

محمد زکی‌ زاده

سردبیر

mahdian

محمد مهدیان

سئو

mahsa zakizadeh

مهسا زکی‌ زاده

دبیر

BEHI

بهناز بختیاری

گرافیک

zahra dareshiri

زهرا دره‌ شیری

دبیر

zohre dareshiri

زهره دره‌ شیری

دبیر

تحلیلک از نگاه آمار

1 +
عناوین تحلیلک
1 +
نویسندگان تحلیلک
1 -
رنک الکسا
200 +
مطالب منتشر شده
اسکرول به بالا