مجله اینترنتی تحلیلک

جمعه/ 1 تیر / 1403
Search
Close this search box.
روز عید قربان 1403

روز عید قربان ۱۴۰۳ به همراه پیام تبریک های جدید و زیبا و عکس

در این مطلب تاریخ دقیق روز عید قربان ۱۴۰۳ را به همراه پیام تبریک های جدید و زیبا و عکس برای شما آورده ایم. عید قربان یکی از بزرگ ترین اعیاد مسلمانان است.

روز عید قربان ۱۴۰۳ به همراه پیام تبریک های جدید و زیبا و عکس بیشتر بخوانید »

0ce968c248e4de04928ed58dd3ef4f4d

معرفی مسجد نصیرالملک شیراز /جلوه ای شگفت انگیز از هنر معماری

مسجد نصیرالملک از مساجد قدیمی شیراز است که به دلیل طراحی چشمگیر و استفاده از شیشه های رنگارنگ در معماری آن از زیباترین مساجد جهان به شمار می رود.

معرفی مسجد نصیرالملک شیراز /جلوه ای شگفت انگیز از هنر معماری بیشتر بخوانید »

زندگینامه مرتضی ممیز

زندگینامه مرتضی ممیز پدر گرافیک معاصر ایران

مرتضی ممیز طراح بی نظیر گرافیک در تهران متولد شد و از همان کودکی استعداد بسیاری در زمینه نقاشی و طراحی داشت. این استعداد و مهارت باعث شد که تحصیلات خود را نیز در این زمینه در فرانسه ادامه دهد. او پس از پایان تحصیل به ایران بازگشت و با پیگیری و ممارستی که داشت توانست گرافیک را به عنوان یک رشته تحصیلی وارد دانشگاه کند.

زندگینامه مرتضی ممیز پدر گرافیک معاصر ایران بیشتر بخوانید »

روز عرفه 1403

روز عرفه ۱۴۰۳ به همراه پیام تبریک های جدید و اعمال

در این مطلب تاریخ دقیق روز عرفه ۱۴۰۳ را به همراه پیام تبریک های جدید، اعمال و عکس برای شما آورده ایم. روز عرفه ۹ذی الحجه و روزی است که حج گزاران باید از ظهر تا غروب شرعی این روز را در عرفات وقوف کنند.

روز عرفه ۱۴۰۳ به همراه پیام تبریک های جدید و اعمال بیشتر بخوانید »

فال روزانه و فال حافظ آنلاین به همراه شرح و تفسیر

فال روزانه و فال حافظ آنلاین به همراه شرح و تفسیر

فال روزانه و فال حافظ آنلاین به همراه شرح و تفسیر: اگر به دنبال مشاهده فال امروز خود هستید، ما در مجله اینترنتی تحلیلک بهترین و جامع ترین فال روزانه برای متولدین ۱۲ ماه سال و فال حافظ آنلاین با معنی و شرح و تفسیر دقیق را برای شما آماده کرده ایم.

فال روزانه و فال حافظ آنلاین به همراه شرح و تفسیر بیشتر بخوانید »

امروز چندمه تاریخ فردا چندمه؟

تاریخ فردا چندمه / فردا چه روزی و چند شنبه است

اگر برای شما سوال است که تاریخ فردا چندم است و اطلاعات کاملی از فردا می خواهید با ما همراه باشید تا همه این اطلاعات را به شما بدهیم.

تاریخ فردا چندمه / فردا چه روزی و چند شنبه است بیشتر بخوانید »

فال فردا

فال فردا

ضرب المثل معروفی است با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال فردا را بر اساس ماه تولد در این پست مشاهده کنید. برای دیدن فال فردا بر اساس ماه تولد با ما همراه باشید.

فال فردا بیشتر بخوانید »

تبلت در سال 2024

نبرد تبلت‌ها؛ کدام تبلت در سال ۲۰۲۴ پادشاه می‌شود؟

تبلت‌ها دیگر فقط وسیله‌ای برای وب‌گردی و سرگرمی نیستند؛ بلکه امروزه به ابزارهای قدرتمندی برای انجام کارهای مختلف تبدیل شده‌اند. با وجود گزینه‌های بسیار زیادی که برای انتخاب تبلت در بازار وجود دارند، خرید تبلت مناسب می‌تواند سخت و چالشی باشد. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین تبلت‌های سال ۲۰۲۴ آشنا کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

نبرد تبلت‌ها؛ کدام تبلت در سال ۲۰۲۴ پادشاه می‌شود؟ بیشتر بخوانید »

گل رونده

معرفی ۵ گل رونده آپارتمانی

گل رونده آپارتمانی از دسته گیاهان پرطرفدار است که این روزها با استقبال زیادی روبرو است. این گیاهان بالارونده آپارتمانی نمای زیبایی به فضای داخلی منزل می دهند و حس شادابی و طراوت را منتقل می کنند.

معرفی ۵ گل رونده آپارتمانی بیشتر بخوانید »