مجله اینترنتی تحلیلک

جمعه/ 4 خرداد / 1403
Search
Close this search box.
به خوبی خودتان ایمان داشته باشید

به خوبی خودتان ایمان داشته باشید / از کتاب شیطان و دوشیزه کوئیلو

کتاب بزرگترین هدایتگر ما انسان ها در مسیر زندگی و خواندن آن یکی از عوامل مهم برای رسیدن به موفقیت است. برای شمایی که در گیر و دار زندگی فرصتی برای مطالعه و خواندن ندارید بخش های زیبا و تجربه آفرینی از بهترین کتاب های تاریخ آماده کرده ایم تا مسیر موفقیت برای شما هموار شود.

«به خوبی خودتان ایمان داشته باشید» از کتاب شیطان و دوشیزه پائولو کوئیلو

یکی از عوامل رسیدن به موفقیت در زندگی کتاب خواندن است. کتاب ها قدرت عظیمی دارند و به راحتی می توانند ما را از خستگی و کشمکش های روزانه جدا کرده و به دنیایی پر از آرامش و هیچان ببرند.

کتاب ها به راحتی می توانند با روایت های درست و زیبایشان برای ما چراغ راهی باشند تا به بی راهه نرویم و ما را به مسیر درست هدایت کنند.

هر کتابی با هر عنوانی و با هر محتوایی نکاتی را در درون خود گنجانده که با خواندن و درک کردن آن ها به راحتی می توان در طول مسیر زندگی بر سختی ها فائق شد و به موفقیت رسید.

این بخش برای آن هایی است که در طول روزمرگی های زندگی فرصت نمی کنند کتابی را بگشایند، دل به دل آن دهند و در آن غرق شوند. ما برای شما برش های زیبا و مهمی را از بهترین کتاب های تاریخ گردآوری کرده ایم تا با خواندن آن ها روح شما نیز تغذیه شود.

با ما باشید؛ به خوبی خودتان ایمان داشته باشید

به خوبی خودتان ایمان داشته باشید
«به خوبی خودتان ایمان داشته باشید»

به خوبی خودتان ایمان داشته باشید

ایفای نقش یک موجود خیرخواه فقط مختص کسانی است که از موضع گیری در زندگی می ترسند!

همیشه خیلی آسان تر است که به خوبی خودتان ایمان داشته باشید، تا اینکه با دیگران رو در رو قرار بگیرید و برای گرفتن حقتان بجنگید.

همواره راحت تر است که توهینی را که به شما شده نادیده بگیرید، تا اینکه شهامتش را داشته باشید که با قوی تر از خودتان در بیفتید.

می توانیم بگوییم از سنگ هایی که به طرفمان پرت شده دردمان نیامده و فقط شب که تنهاییم و زن یا شوهر یا دوست همکلاسمان خواب است، بی سر و صدا غصه ترسو بودن خودمان را بخوریم.

کتاب “شیطان ودوشیزه پریم”
نوشته “پائولو کوئیلو”

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x