مجله اینترنتی تحلیلک

جمعه/ 4 خرداد / 1403
Search
Close this search box.
جواب تسلیت به دوستان

بیش از ۵۵ جواب تسلیت به دوستان و آشنایان

زمانی که یکی از عزیزانتان را از دست می دهید همه اطرافیان شما برای تسلی بخشیدن به دل داغدار شما پیامی ارسال می کنند. ما در این بخش تلاش کردیم پیام های جواب تسلیت به دوستان و آشنایان را برای شما گردآوری کنیم تا بتوانید از همدردی آن ها تشکر کنید.

جواب تسلیت به دوستان

زمانی که یکی از عزیزانتان را از دست می دهید همه اطرافیان شما برای تسلی بخشیدن به دل داغدار شما پیامی ارسال می کنند. ما در این بخش از مجله اینترنتی تحلیلک تلاش کردیم پیام های جواب تسلیت به دوستان و آشنایان را برای شما گردآوری کنیم تا بتوانید از همدردی آن ها تشکر کنید.

با ما همراه باشید.

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

جواب تسلیت به دوستان

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده

و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید

اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد

……………………………

در دردها و رنج‌هاست که

انسان دوستان واقعی خود را می‌شناسد.

ممنونم که در سوگ … مرا تنها نگذاشتید.

از همدردی‌تان بی‌نهایت سپاسگزارم.

امیدوارم که بتوانم در شادی‌هایتان جبران کنم.

……………………………

جواب تسلیت

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند، همیشه سبزند،

و آنانکه محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند،

همیشه به یاد می مانند،

از رفقای با معرفتم

که با حضورشون در مراسم خاکسپاری و ختم …،

من را شرمنده کردن تشکر میکنم،

و از تمامی دوستان گلم که

با پیام هاشون ابراز همدردی کردند ممنونم،

ان شاالله تو شادی هاتون جبران کنم

……………………………

سپاس باد شما را که در اندوه ما شریک شدید.

از خداوند برای جنابعالی و خانواده محترم

آرزوی سلامت و خوشبختی می‌کنیم.

……………………………

جواب تسلیت عامیانه

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

پیام تسلیت شما چونان آبی بر آتش بود.

اندوه پیش آمده را تسکین داد

و قلب‌های ما را آرامش بخشید.

ما را به چشم عطوفت بنوازید.

شما را دعا کرده و برایتان آرزو می‌کنیم که

توانتان در مهرورزی افزون باشد.

……………………………

بی نهایت از تو سپاسگزارم

به خاطر اینکه در این مصیبت تلخ

در لحظه هایی که توان و طاقتم را از دست دادم

در کنارم بودی و دست محبت و نوازش بر سرم کشیدی،

امیدوارم لایق آن باشم که در خوشحالی ها

و لحظات خوب زندگی ات کنار تو باشم.

……………………………

جواب در تسلیت

اینکه دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند مادری مهربان، خیر و عاشق پاکباخته اهل بیت (ع) مرحومه مغفوره شادروان … را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوک ابدی نشاند، به حکم ادب و حق شناسی، بدین وسیله از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان، اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود، مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می‌کنم.
همچنین نظر به این که به علت تألمات روحی فراوان و کثرت بزرگواران، قادر به قدردانی حضوری و تلفنی نشده‌ام، یک بار دیگر دست همه شما را می‌فشارم و می‌بوسم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می‌کنم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم

از طرف …

……………………………

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده‌مان مرحوم مغفور … هنوز بر قلب‌هایمان سنگینی می‌کند
و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره‌ای نیست با این وجود حضور پر شور و حق شناسانه مردم بزرگوار از اقشار مختلف بخصوص عزیزانی که حضوری، تماس تلفنی، صدور اعلامیه،
درج آگهی و نصب تاج گل ما را قرین محبت خود قرار دادند صمیمانه قدردانی می‌کنیم
از این که به علت تألمات روحی تا کنون توفیق تشکر حضوری میسر نگردید، قلبا پوزش می‌طلبیم امیدواریم خداوند عنایت فرماید محبت شما عزیزان را در مراسم شادی‌تان جبران کنیم.

خانواده …

……………………………

جواب به تسلیت

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت‌ها و الطاف خالصانه تمامی افرادی که در مراسم تشییع
واقامه فریضه الهی شرکت نموده‌اند، خاضعانه سپاسگزار هستم و اذعان دارم که زبان قدردانی و شکرگزاری تمام و کمال در برابر محبت‌ها و عنایات اعزه، در فقدان … قاصر است امید است همگان مشمول عنایات خاصه ذات اقدس باری تعالی و اولیائش واقع شده باشیم

……………………………

دنیای با او بودن به ما نیاموخت که بی او چه کنیم اما وفایش به ما آموخت که محبت‌های بی منت و بی صدای او
را که جاودانه در جان زندگی‌مان سبز است، فراموش نکنیم. اما باز هم او بود که این بار با رفتنش همه بستگان، دوستان و آشنایان را به دور ما جمع کرد.

و همه به وسعت قلب‌هایتان آمدید و در مراسم خاک‌سپاری، سوم و هفتم
روان شاد … با قطره اشکی، ارسال متن تسلیت یا نثار تاج گل، قلب‌های مهربانتان را بر روی اندوهمان گشودید.

محبت و صفایتان را ارج می‌نهیم و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می‌کنیم و آرزومندیم زنجیر عشق و محبت یاران، هرگز از هم نگسلد.

از طرف خانواده …

……………………………

جواب تسلیت به دوستان

بزرگ بود و از اهالی امروز بود
با افق‌های باز نسبت داشت
تقدیر آن بود که شمع وجود معلم فرهیخته،
مدیر شایسته و بزرگ‌مرد نجیب و متواضع
مرحوم …
زود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند.

اگر لطف بیکران الهی و همراهی و همدردی همشهریان عزیز و یاران مهربان نبود، تحمل این بار گران بسی شکننده‌تر می‌نمود اکنون به حکم ادب و حق شناسی از همه خوبان و مهتران که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم آن سفر کرده شرکت نموده یا با تلفن و ارسال پیام همدلی و هم‌آوایی نموده و ما را مورد تفقد قرار داده و موجبات تسلی
و تشفی آلام جانکاهمان گردیده‌اند صمیمانه و بی حد و عد، سپاسگزاریم خاضعانه‌ترین سپاس‌ها و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می‌کنیم

……………………………

در دردها و رنج‌هاست که انسان دوستان واقعی خود را می‌شناسد. ممنونم که در سوگ … مرا تنها نگذاشتید. از همدردی‌تان بی‌نهایت سپاسگزارم. امیدوارم که بتوانم در شادی‌هایتان جبران کنم.

……………………………

جواب تسلیت میگم

بدین وسیله از همه سروران و دوستان و همکاران گرامی و ارجمند که در مجلس ترحیم و یادبود [پدرم / مادرم / پدربزرگم /…]، شرکت نمودید و یا با جملات و ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرم شدید صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نمایم. همراهی شما در این مسیر برای من دلگرم کننده بوده و خواهد بود.
……………………………

از کلیه همکاران محترم که با ارسال پیام تسلیت در سوگ از دست دادن …. عزیزم در کنارم بودند، تشکر و قدردانی می‌نمایم. امیدوارم بتوانم در مراسم شادی این عزیزان جبران و خدمت نمایم.
با تشکر
از طرف…
……………………………

جواب تسلیت عامیانه

بدین وسیله از کلیه مدیران، کارکنان و کارشناسان محترم شرکت به ویژه مقام محترم مدیریت …، اعضای محترم هیئت مدیره … که برای تسلیت درگذشت … اینجانب، با ارسال پیام تسلیت بنده را قرین محبت‌های بی‌دریغ خود نموده، صمیمانه سپاسگزاری و تشکر می‌نمایم. بقای عمر و سلامتی شما و خانواده محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
از طرف…
……………………………

مدیریت محترم و کارکنان شرکت …
از اینکه برای تسلیت درگذشت … بنده، با ارسال پیام، تاج گل، فاکس، ایمیل و… ابراز همدردی نمودید کمال تشکر را دارم و از خداوند منان برای کلیه عزیزان آرزوی سلامتی و سعادت داریم.
از طرف…
……………………………

جواب تسلیت

از تمامی همکاران و سروران گرامی که با ابراز همدردی موجب تسلی خاطر اینجانب و خانواده‌ام گردیده‌اند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

از طرف…

……………………………

مدیران و همکاران محترم…
پیام تسلیت سروران ارجمند به مناسبت درگذشت … اینجانب باعث امتنان است. از دوستان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. برای همه شما عزیزان سلامتی و توفیق آرزومندم.

……………………………

جواب به تسلیت

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

سینه سرشار از محبت همه یارانی داریم که با ارسال پیام ما را در داغ درگذشت عزیزمان همراهی کردند. قدر لطف و مهربانی‌شان با خداوند مهرپرور باد.
……………………………

مهربان گران‌سنگ، از اینکه مرا در مصیبت پیش آمده با ارسال پیام تسلیت مورد مهربانی خود قرار دادی، تشکر نموده، آرزو دارم کاشانه شما لبریز از شادمانی و سلامت باشد.
……………………………

جواب تسلیت به دوستان

عزیزان نیک‌سرشت، تسلی شما در همه مراحل این سوگ باعث امتنان خاطر ما شد. بدین وسیله از شما تشکر و قدردانی می‌نماییم.
……………………………

هرکس در کاستن اندوه دیگران قدمی بر می‌دارد، عمرش دراز و خورشید مهرش تابان بود. از اینکه با ارسال پیام تسلیت مهری بر سوگ پیش آمده ما گشودید، خدا یارتان و پرتو صفایتان گسترده باد.
……………………………

جواب تسلیت

آشنایان عزیز و دوستان مکرم، سبز باد روزتان که اندوه پیش آمده ما را با پیام تسلیت خویش تسکین بخشیدید. امیدوارم زندگی‌تان برقرار و آفتابی باشد.
……………………………

درود خداوند بر شما باد که با ارسال پیام تسلیت در سوگ [پدرمان / مادرمان / پدربزرگمان / مادربزرگمان / …]، ما را به چشم مهر نواختید. امید است کماکان عرصه زندگانی شما لبریز از سلامت و شادکامی باشد.
……………………………

جواب تسلیت عامیانه

محبت جنابعالی و پیام تسلیت ارزشمندتان برای من و خانواده‌ام بزرگ‌تر از مصیبتی بود که بر اثر مشیت باری تعالی بر ما حادث شد. خود را از شکر این نعمت الهی که ما را از محبت بزرگوارانه شما بهره‌مند فرمود، عاجز می‌دانیم. از خداوند متعال خواهانیم همواره شاد و سربلند باشید.

……………………………

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند، همیشه سبزند و آنانکه محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند، همیشه به یاد می مانند، از رفقای با معرفتم که با حضورشون در مراسم خاکسپاری و ختم مادربزرگم من را شرمنده کردن تشکر میکنم و از تمامی دوستان گلم که با پیام هاشون ابراز همدردی کردند ممنونم، ان شاالله تو شادی هاتون جبران کنم

……………………………

جواب در تسلیت

با شایسته‌ترین و عالی‌ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می‌ستاییم، محبت‌های شما بزرگواران را.
چه آن کس که با گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشید و چه آن کس که به قدوم مبارک خود و چه آن عزیزی که به خط و جراید گرد غم از چهره غمگین ما زدود.

……………………………

در مقام شما چه می‌توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را برگ‌های خسته و کوفته‌مان جریان دادید،
با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می‌کنیم
و از درگاهش می‌خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف از روی عنایت خویش باشد!
بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه سروران، دوستان، آشنایان و همکاران …
که در همه مراحل ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده
و برای همگان از خداوند رحمان، حضور در مرکب نورانی امام زمان (عج) را در عصر ظهور مسئلت می‌نماییم.

……………………………

جواب به تسلیت

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت، توان فرسا بود، سپاس ما را که با حضور گرم خود به تسکین دردمان آمده بودید، بپذیرید

……………………………

هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده‌ای را توان تفسیر آن نیست و بر آن چه که حکمت متعالیه‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرأت تعبیر و تعدیل نیست لذا بر آن چه که می‌دهد شاکریم و بر نداده‌هایش صبر می‌کنیم چه سخت است باور نبودنش و قبول ندیدنش و چه غم انگیز است چشم بر شب‌هایی داشتن که در آن فانوس تنهایی ما را با خود آتش می‌زند اما تحمل این مصیبت با شرکت شما دوستان و همراهان و خانواده‌های دور و نزدیک که در مراسم تشییع، خاک سپاری، سوم و هفتم مرحوم مغفور شادروان …
که همگام و التیام بخش بودید و در این محفل تلخ مصیبت، بار از دوش همگی ما برداشتید، با قطره اشکی، کلامی، قلب‌های مهربانتان را بر روی اندوهمان گشودید و سبکبارمان کردید، سپاسگزاری کرده، باشد در ایامی به دور از رخت سیاه و نغمه عزا، بر خوان شادی‌های همگی شما پاسخگوی خوبی باشیم
روزهایتان دور از غم همراهی‌تان مستدام

……………………………

جواب تسلیت به دوستان

سپاسگزار همدلی و مهر همه مهربانانی که در سخت ترین و تاریک ترین لحظات عمرم، همراهم بودند و هستند، آرزو میکنم در خوشی هاشان توان تلافی داشته باشم

دعایم کنید

……………………………

از تمامی دوستام عزیز و مهربانم که در مصیبت از دست دادن مادرم در کنار من بودند و سعی در تسکین درد بنده در این داغ بزرگ داشتند، کمال تقدیر و تشکر را دارم و امید است به شرط حیات بتوانم گوشه ای از محبت هایتان را در جشن های شادی تان جبران نمایم ان شالله.

……………………………

جواب تسلیت میگم

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید. اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد.

……………………………

پیام تسلیت شما چونان آبی بر آتش بود. اندوه پیش آمده را تسکین داد و قلب‌های ما را آرامش بخشید. ما را به چشم عطوفت بنوازید. شما را دعا کرده و برایتان آرزو می‌کنیم که توانتان در مهرورزی افزون باشد.

……………………………

جواب تسلیت عامیانه

همدلی و همدردی تو تنها نقطه روشن توی سیاهی این روزهای منه. ممنونم که هستی و ممنونم که برای من پیام تسلیت فرستادی.

……………………………

بدین وسیله از کلیه رفقای خوبم، چه آنان که بصورت حضوری و چه آنانکه به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی، با پیام ها و تصویر های ارسالی و مختلف خود، التیامی بر اندوهم بوده‌اند، کمال تشکر و قدردانی را می‌نمایم و امیدوارم در مراسم شادی این عزیزان حضور داشته و خدمت کنم.

……………………………

جواب تسلیت

از همه دوستان و همکاران بسیار مهربانم که با پیام‌های تسلیتشون از طریق سایت و یادداشت و پیامک و تلفن لطف و محبت خودشون رو به بنده ابراز نمودند سپاسگزارم. امیدوارم خداوند زندگی سرشار از سلامتی و شادی برای هر یک از شما عزیزانم رقم بزند.

……………………………

سینه سرشار از محبت همه یارانی داریم که

با ارسال پیام ما را در داغ درگذشت عزیزمان همراهی کردند

قدر لطف و مهربانی‌شان با خداوند مهرپرور باد

……………………………

جواب به تسلیت

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت، توان فرسا بود

سپاس ما را که با حضور گرم خود

به تسکین دردمان آمده بودید، بپذیرید

……………………………

نمی دانم کدامین جمله را

برای توصیف محبت هایتان بنویسم

انسانی از جنس بلور،

آسمانی و مهربان،

چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید

ممنون بابت حضور شما و محبت هاتون.

……………………………

جواب تسلیت به دوستان

مهربان گران‌سنگ،

از اینکه مرا در مصیبت پیش آمده

با ارسال پیام تسلیت مورد مهربانی خود قرار دادی،

تشکر نموده،

آرزو دارم کاشانه شما لبریز از شادمانی و سلامت باشد.

……………………………

وظیفه خود می‌دانم از همه دوستان که با ارسال پیام موجب تسلی خاطر بنده و خانواده‌ام در غم از دست دادن … عزیزم گردیدند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.

بی شک پدر و مادر بهترین نعمت‌های خدا بر روی زمین هستند که امیدوارم هرکسی دارد خدا برایش ببخشد و آنان که دار فانی را وداع گفته‌اند روحشان شاد و قبرشان پر نور باشد.
……………………………

جواب تسلیت

بدین وسیله از کلیه مدیران، کارکنان و کارشناسان محترم شرکت به ویژه مقام محترم مدیریت …، اعضای محترم هیئت مدیره … که برای تسلیت درگذشت … اینجانب، با ارسال پیام تسلیت بنده را قرین محبت‌های بی‌دریغ خود نموده، صمیمانه سپاسگزاری و تشکر می‌نمایم. بقای عمر و سلامتی شما و خانواده محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
از طرف…
……………………………

بدین وسیله از مدیریت محترم و کلیه همکاران شرکت …، که با ارسال پیام تسلیت با اینجانب همدردی نمودند که موجب تسلی خاطر بازماندگان گردیده، کمال تشکر را دارم.
با احترام
از طرف…

……………………………

جواب تسلیت عامیانه

از ارسال پیام تسلیتت تشکر می‌کنم و امیدوارم زندگی‌ات با شادمانی قرین باشد.
……………………………

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید. اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد.
……………………………

جواب در تسلیت

پیام تسلیت شما چونان آبی بر آتش بود. اندوه پیش آمده را تسکین داد و قلب‌های ما را آرامش بخشید. ما را به چشم عطوفت بنوازید. شما را دعا کرده و برایتان آرزو می‌کنیم که توانتان در مهرورزی افزون باشد.
……………………………

مرا ای دوستان گر شاد خواهید
در الفت بروی هم گشایید
ندارد ارزشی این چرخ گردون
صفا آرید گر اهل صفایید

به هم چون در نشستید با محبت
یقین دانید مقبول خدایید

……………………………

جواب به تسلیت

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

گفتمش با غم هجران چه کنم؟ گفت بسوز
گفتمش چاره این سوز بگو، گفت بساز

……………………………

پیام‌های شما وقتی در حضیض اندوه بودم، دست مرا گرفت تا بتوانم دوباره از جا برخیزم. جا دارد از همه دوستان و عزیزان و همکاران گرامی که در این زمان بحرانی من را حمایت کردند تشکر و قدردانی کنم.

……………………………

جواب تسلیت به دوستان

بسیاری اوقات به دنبال بی‌همتا هستیم؛ چرا که تک و ممتاز است و داشتنش امتیاز، اما در وادی غم‌ها همیشه از بی همتاهایش گریزانیم. غم از دست دادن […] که قطعا یکی از ستون‌های بی بدیل و تکرار نشدنی زندگی هر انسانی محسوب می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین غم‌هایی است که بی‌همتاست، غیرقابل تصور است، باورنکردنی و ناپذیرفتنی است. اینجاست که همراهی آن هایی که با تو در تعاملند می تواند قدری تسکینت دهد. از ابراز همدردی شما عزیزان از صمیم قلب قدردانی نموده و همواره آرزو می‌کنم که تا می‌شود و می‌شود شاهد چنین غم‌هایی نباشید. برای همه شما همکاران گرامی آرزوی روزهایی سرشار از شادی و امید از خداوند منان خواستارم.

……………………………

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده‌مان مرحوم مغفور … هنوز بر قلب‌هایمان سنگینی می‌کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره‌ای نیست؛ با این وجود حضور پر شور و حق شناسانه شما برای ما بسیار ارزشمند بود و ما را در تحمل و صبر این مصیبت یاری کرد. از این که به علت تألمات روحی تاکنون توفیق تشکر حضوری میسر نگردید، قلبا پوزش می‌طلبیم امیدواریم خداوند عنایت فرماید محبت شما عزیزان را در مراسم شادی‌تان جبران کنیم.

……………………………

جواب تسلیت

بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت‌ها و الطاف خالصانه شما که در مراسم تشییع و اقامه فریضه الهی شرکت نمودید، خاضعانه سپاسگزار هستم و اذعان دارم که زبان قدردانی و شکرگزاری تمام و کمال در برابر محبت‌ها و عنایاتتان، در فقدان … قاصر است امید است همگان مشمول عنایات خاصه ذات اقدس باری تعالی و اولیایش واقع شده باشیم

……………………………

از کلیه همکاران محترم که در مصیبت درگذشت… اینجانب با ارسال گل و متن تسلیت موجب تسلی خاطرم بودند، بی‌نهایت سپاسگزارم. از این که به علت تألمات روحی شدید نتوانسته‌ام حضوراً پاسخگوی محبت‌های شما عزیزان باشم، پوزش می‌طلبم. از پروردگار منان برای یکایک شما و خانواده‌های گرامی‌تان سلامتی و شادکامی مسئلت دارم.

……………………………

جواب تسلیت عامیانه

هرکس در کاستن اندوه دیگران قدمی بر می‌دارد، عمرش دراز و خورشید مهرش تابان بود. از اینکه با ارسال پیام تسلیت پلک مهری بر سوگ پیش آمده ما گشودید، خدا یارتان و پرتو صفایتان گسترده باد.
……………………………

محبت جنابعالی و پیام تسلیت ارزشمندتان برای من و خانواده‌ام بزرگ‌تر از مصیبتی بود که بر اثر مشیت باری تعالی بر ما حادث شد. خود را از شکر این نعمت الهی که ما را از محبت بزرگوارانه شما بهره‌مند فرمود، عاجز می‌دانیم. از خداوند متعال خواهانیم همواره شاد و سربلند باشید.
دوستدارتان…

……………………………

جواب تسلیت به دوستان
جواب تسلیت به دوستان

بیشتر بخوانید:

 

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x