مجله اینترنتی تحلیلک

یکشنبه/ 6 خرداد / 1403
Search
Close this search box.
برشی از کتاب ژرمینال با عنوان خوشبختی در ثروت نیست

خوشبختی در ثروت نیست / برشی از کتاب ژرمینال امیل زولا

کتاب بزرگترین هدایتگر ما انسان ها در مسیر زندگی و خواندن آن یکی از عوامل مهم برای رسیدن به موفقیت است. برای شمایی که در گیر و دار زندگی فرصتی برای مطالعه و خواندن ندارید بخش های زیبا و تجربه آفرینی از بهترین کتاب های تاریخ آماده کرده ایم تا مسیر موفقیت برای شما هموار شود.

خوشبختی در ثروت نیست / برشی از کتاب ژرمینال

یکی از عوامل رسیدن به موفقیت در زندگی کتاب خواندن است. کتاب ها قدرت عظیمی دارند و به راحتی می توانند ما را از خستگی و کشمکش های روزانه جدا کرده و به دنیایی پر از آرامش و هیچان ببرند.

کتاب ها به راحتی می توانند با روایت های درست و زیبایشان برای ما چراغ راهی باشند تا به بی راهه نرویم و ما را به مسیر درست هدایت کنند.

هر کتابی با هر عنوانی و با هر محتوایی نکاتی را در درون خود گنجانده که با خواندن و درک کردن آن ها به راحتی می توان در طول مسیر زندگی بر سختی ها فائق شد و به موفقیت رسید.

این بخش برای آن هایی است که در طول روزمرگی های زندگی فرصت نمی کنند کتابی را بگشایند، دل به دل آن دهند و در آن غرق شوند. ما برای شما برش های زیبا و مهمی را از بهترین کتاب های تاریخ گردآوری کرده ایم تا با خواندن آن ها روح شما نیز تغذیه شود.

همراه ما باشید؛ برشی از کتاب ژرمینال با عنوان خوشبختی در ثروت نیست

برشی از کتاب ژرمینال با عنوان خوشبختی در ثروت نیست

برشی از کتاب ژرمینال؛ خوشبختی در ثروت نیست

شکم سیر دوای درد نبود. کدام احمقی بود که خوشبختی این دنیا را در داشتن ثروت بداند.

این یاوه‌ پردازان انقلابی می‌توانستند جامعه را در هم بریزند و جامعه دیگری از نو بسازند اما نمی‌ توانستند در دل آدم ها شادی پدید آورند.

نان و کره به دست همه می‌دادند ولی دردی از دل کسی بر نمی‌داشتند. حتی بر وسعت سیاه روزی جهان می‌افزودند.

روزی که همه را از ارضای آرام غرایزشان محروم کردند تا آنها را به قله سودهای سیر ناشده بالا ببرند حتی ناله سگ ها را از درد نومیدی به آسمان خواهند برد.

کتاب ژرمینال
نوشته “امیل زولا”

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x