مجله اینترنتی تحلیلک

سه شنبه/ 26 تیر / 1403
Search
Close this search box.
دعا های هر روز ماه مبارک رمضان

دعای هر روز ماه رمضان به همراه صوت

از ابن عباس روایت کرده اند که حضرت رسول صلی الله علیه وآله و سلم فضیلت بسیار از برای روزه هر روز ماه مبارک رمضان بیان فرموده و از برای هر روز دعای مخصوصی با فضیلت و ثواب بسیار از برای آن دعا ذکر کرده است.

دعای هر روز ماه رمضان به همراه صوت

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک؛ در این مطلب می خواهیم دعای هر روز ماه رمضان را به همراه صوت آن ها تقدیمتان کنیم. امیدواریم دعای هر روز ماه رمضان به همراه متن و ترجمه برای شما عزیزان مفید واقع شود و ما را از دعای خیر خود بهره مند سازید.

دعای هر روز ماه رمضان / به همراه صوت

 

دعای روز اول ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ صِیامِى فِیهِ صِیامَ الصَّائِمِینَ، وَقِیامِى فِیهِ قِیامَ الْقائِمِینَ، وَنَبِّهْنِى فِیهِ عَنْ نَوْمَهِ الْغافِلِینَ، وَهَبْ لِى جُرْمِى فِیهِ یَا إِلٰهَ الْعالَمِینَ، وَاعْفُ عَنِّى یَا عافِیاً عَنِ الْمُجْرِمِینَ.

خدایا، روزه‌ام را در این ماه، روزه‌ی روزه‌داران قرار ده و شب‌ زنده‌ داری‌ام را شب‌ زنده‌داری شب‌ زنده‌داران و بیدارم کن در آن از خواب بی‌خبران و ببخش گناهم را در آن، ای معبود جهانیان و از من درگذر، ای درگذرنده از گنه‌کاران.

دعای روز دوم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ قَرِّبْنِى فِیهِ إِلىٰ مَرْضاتِکَ، وَجَنِّبْنِى فِیهِ مِنْ سَخَطِکَ وَنَقِماتِکَ، وَوَفِّقْنِى فِیهِ لِقِراءَهِ آیاتِکَ، بِرَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.

خدایا، مرا در این ماه به خشنودی‌ات نزدیک کن و از خشم و انتقامت برکنار دار و به قرائت آیاتت موفق کن، ای مهربان‌ترین مهربانان.

 

بیشتر بخوانید: اعمال ماه رمضان / شامل اعمال روز اول تا شب آخر ماه مبارک

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز سوم ماه رمضان

 

اللّٰهُمَّ ارْزُقْنِى فِیهِ الذِّهْنَ وَالتَّنْبِیهَ، وَباعِدْنِى فِیهِ مِنَ السَّفاهَهِ وَالتَّمْوِیهِ، وَاجْعَلْ لِى نَصِیباً مِنْ کُلِّ خَیْرٍ تُنْزِلُ فِیهِ، بِجُودِکَ یَا أَجْوَدَ الْأَجْوَدِینَ.

خدایا، در این ماه به من تیزهوشی و بیداری عنایت فرما و از بی‌خردی و اشتباه دورم ساز و از هر خیری که در این ماه نازل می‌کنی، برایم بهره‌ای قرار ده و به‌ حق جودت، ای جودمندترین جودمندان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز چهارم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ قَوِّنِى فِیهِ عَلَىٰ إِقامَهِ أَمْرِکَ، وَأَذِقْنِى فِیهِ حَلاوَهَ ذِکْرِکَ، وَأَوْزِعْنِى فِیهِ لِأَداءِ شُکْرِکَ بِکَرَمِکَ، وَاحْفَظْنِى فِیهِ بِحِفْظِکَ وَسَِتْرِکَ، یَا أَبْصَرَ النَّاظِرِینَ.

خدایا، در این ماه برای بر پا داشتن امرت نیرومندم ساز و شیرینی ذکرت را به من بچشان و ادای شکرت را به من الهام کن و به نگهداری و پوششت نگاهم دار، ای بیناترین بینندگان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز پنجم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْنِى فِیهِ مِنَ الْمُسْتَغْفِرِینَ، وَاجْعَلْنِى فِیهِ مِنْ عِبادِکَ الصَّالِحِینَ الْقانِتِینَ، وَاجْعَلْنِى فِیهِ مِنْ أَوْلِیائِکَ الْمُقَرَّبِینَ، بِرَأْفَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.

خدایا، قرار ده مرا در این ماه از آمرزش‌جویان و از بندگان شایسته فرمان‌بردار و از اولیای مقرّبت، به رأفتت ای مهربان‌ترین مهربانان.

بیشتر بخوانید: اعمال مشترک سحرهای ماه رمضان

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز ششم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ لَاتَخْذُلْنِى فِیهِ لِتَعَرُّضِ مَعْصِیَتِکَ، وَلَا تَضْرِبْنِى بِسِیاطِ نَقِمَتِکَ، وَزَحْزِحْنِى فِیهِ مِنْ مُوجِباتِ سَخَطِکَ، بِمَنِّکَ وَأَیادِیکَ یَا مُنْتَهىٰ رَغْبَهِ الرَّاغِبِینَ.

خدایا، مرا در این ماه در معرض نافرمانی‌ات وامگذار و با تازیانه‌های انتقامت عذابم مکن و از انگیزه‌های خشمت دورم بدار، به مهرورزی و عطاهایت، ای نهایت شوق مشتاقان.

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز هفتم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ أَعِنِّى فِیهِ عَلَىٰ صِیامِهِ وَقِیامِهِ، وَجَنِّبْنِى فِیهِ مِنْ هَفَواتِهِ وَآثامِهِ، وَارْزُقْنِى فِیهِ ذِکْرَکَ بِدَوامِهِ، بِتَوْفِیقِکَ یَا هادِىَ الْمُضِلِّینَ.

خدایا، مرا در این ماه بر روزه و شب‌ زنده‌داری‌اش یاری ده و از لغزش‌ها و گناهانش دورم بدار و ذکرت را همواره روزی‌ام کن، به توفیقت ای راهنمای گمراهان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز هشتم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ ارْزُقْنِى فِیهِ رَحْمَهَ الْأَیْتامِ، وَ إِطْعامَ الطَّعامِ، وَ إِفْشاءَ السَّلامِ، وَصُحْبَهَ الْکِرامِ، بِطَوْلِکَ یَا مَلْجَأَ الْآمِلِینَ.

خدایا، در این ماه مهرورزی به ایتام و خوراندن طعام و آشکار کردن سلام و هم‌نشینی با اهل کرامت را نصیبم فرما، به عطایت ای پناهگاه آرزومندان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز نهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ لِى فِیهِ نَصِیباً مِنْ رَحْمَتِکَ الْواسِعَهِ، وَاهْدِنِى فِیهِ لِبَراهِینِکَ السّاطِعَهِ، وَخُذْ بِناصِیَتِى إِلىٰ مَرْضاتِکَ الْجامِعَهِ، بِمَحَبَّتِکَ یَا أَمَلَ الْمُشْتاقِینَ.

خدایا، برای من در این ماه بهره‌ای از رحمت گسترده‌ات قرار ده و به جانب دلایل درخشانت راهنمایی کن و مهارم را گرفته به‌ سوی خشنودی فراگیرت متوجه کن، به مهرت ای آرزوی مشتاقان.

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز دهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْنِى فِیهِ مِنَ الْمُتَوَکِّلِینَ عَلَیْکَ، وَاجْعَلْنِى فِیهِ مِنَ الْفائِزِینَ لَدَیْکَ، وَاجْعَلْنِى فِیهِ مِنَ الْمُقَرَّبِینَ إِلَیْکَ، بِإِحْسانِکَ یَا غایَهَ الطَّالِبِینَ.

خدایا، مرا در این ماه از توکل‌کنندگان و از رستگاران نزد خود و از مقرّبان درگاهت قرار بده، به احسانت ای هدف جویندگان.
دعای هر روز ماه رمضان
دعای هر روز ماه رمضان

دعای روز یازدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ حَبِّبْ إِلَىَّ فِیهِ الْإِحْسانَ، وَکَرِّهْ إِلَىَّ فِیهِ الْفُسُوقَ وَالْعِصْیانَ، وَحَرِّمْ عَلَىَّ فِیهِ السَّخَطَ وَالنِّیرانَ، بِعَوْنِکَ یَا غِیاثَ الْمُسْتَغِیثِینَ.

خدایا، در این ماه نیکی را پسندیده من گردان و نادرستی‌ها و نافرمانی‌ها را مورد کراهت من قرار ده و خشم و آتش برافروخته را بر من حرام گردان، به یاری‌ات ای فریادرس دادخواهان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز دوازدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ زَیِّنِّى فِیهِ بِالسَِّتْرِ وَالْعَفافِ، وَاسْتُرْنِى فِیهِ بِلِباسِ الْقُنُوعِ وَالْکَفافِ، وَاحْمِلْنِى فِیهِ عَلَى الْعَدْلِ وَالْإِنْصافِ، وَآمِنِّى فِیهِ مِنْ کُلِّ مَا أَخافُ، بِعِصْمَتِکَ یَا عِصْمَهَ الْخائِفِینَ.

خدایا، مرا در این ماه به پوشش و پاک‌دامنی بیارای و لباس قناعت و اندازه نگه‌داشتن را در زندگی به من بپوشان و بر عدالت و انصاف وادارم کن و مرا در این ماه از هرچه می‌ترسم ایمنی ده، به نگهداری‌ات ای نگهدارنده هراسندگان.

بیشتر بخوانید: اعمال مشترک شب های ماه رمضان / به همراه صوت

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز سیزدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ طَهِّرْنِى فِیهِ مِنَ الدَّنَسِ وَالْأَقْذارِ، وَصَبِّرْنِى فِیهِ عَلَىٰ کائِناتِ الْأَقْدارِ، وَوَفِّقْنِى فِیهِ لِلتُّقىٰ وَصُحْبَهِ الْأَبْرارِ، بِعَوْنِکَ یَا قُرَّهَ عَیْنِ الْمَساکِینِ.

خدایا، مرا در این ماه از آلودگی‌ها و ناپاکی‌ها پاک کن و بر شدنی‌های مورد تقدیرت شکیبایم گردان و به پرهیزگاری و هم‌نشینی با نیکان توفیقم ده، به یاری‌ات ای نور چشم درماندگان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز چهاردهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ لَاتُؤاخِذْنِى فِیهِ بِالْعَثَراتِ، وَأَقِلْنِى فِیهِ مِنَ الْخَطایا وَالْهَفَواتِ، وَلَا تَجْعَلْنِى فِیهِ غَرَضاً لِلْبَلایا وَالْآفاتِ، بِعِزَّتِکَ یَا عِزَّ الْمُسْلِمِینَ.

خدایا، مرا در این ماه بر لغزش‌ها سرزنش مکن و از خطاها و افتادن در گناهان دور بدار و هدف بلاها و آفات قرار مده، به عزّتت ای عزّت مسلمانان.

 

دعای روز پانزدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ ارْزُقْنِى فِیهِ طاعَهَ الْخاشِعِینَ، وَاشْرَحْ فِیهِ صَدْرِى بِإِنابَهِ الْمُخْبِتِینَ، بِأَمانِکَ یَا أَمانَ الْخائِفِینَ.

خدایا، در این ماه طاعت فروتنان را نصیبم کن و سینه‌ام را برای بازگشت به سویت همانند بازگشت خاضعان باز کن، به امان دادنت ای امان‌ده هراسندگان.

 

دعای روز شانزدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ وَفِّقْنِى فِیهِ لِمُوافَقَهِ الْأَبْرارِ، وَجَنِّبْنِى فِیهِ مُرافَقَهَ الْأَشْرارِ، وَآوِنِى فِیهِ بِرَحْمَتِکَ إِلىٰ دارِ الْقَرارِ، بِإِلٰهِیَّتِکَ یَا إِلٰهَ الْعالَمِینَ.

خدایا، مرا در این ماه به همراهی و همسویی با نیکان توفیق ده و از هم‌نشینی با بدان دور بدار و به‌حق رحمتت به خانه آرامش جایم ده، به پرستیدگی‌ات ای پرستیده‌ی جهانیان.

 

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز هفدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اهْدِنِى فِیهِ لِصالِحِ الْأَعْمالِ، وَاقْضِ لِى فِیهِ الْحَوائِجَ وَالْآمالَ، یَا مَنْ لا یَحْتاجُ إِلَى التَّفْسِیرِ وَالسُّؤالِ، یَا عالِماً بِما فِى صُدُورِ الْعالَمِینَ، صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِینَ.

خدایا، مرا در این ماه به‌سوی کارهای شایسته هدایت فرما و حاجت‌ها و آرزوهایم را برآور، ای آن‌که نیاز به روشنگری و پرسش ندارد، ای آگاه به آنچه در سینه جهانیان است بر محمّد و خاندان پاکش درود فرست.

بیشتر بخوانید: اعمال شب اول ماه رمضان / رویت هلال ماه رمضان

 

دعای روز هجدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ نَبِّهْنِى فِیهِ لِبَرَکاتِ أَسْحارِهِ، وَنَوِّرْ فِیهِ قَلْبِى بِضِیاءِ أَنْوارِهِ، وَخُذْ بِکُلِّ أَعْضائِى إِلَى اتِّباعِ آثارِهِ، بِنُورِکَ یَا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفِینَ.

خدایا، مرا در این ماه به برکت‌های سحرهایش آگاه کن و دلم را با روشنایی انوارش روشنی بخش و تمام اعضایم را به پیروی آثارش بگمار، به نورت ای نوربخش دل‌های عارفان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز نوزدهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ وَفِّرْ فِیهِ حَظِّى مِنْ بَرَکاتِهِ، وَسَهِّلْ سَبِیلِى إِلىٰ خَیْراتِهِ، وَلَا تَحْرِمْنِى قَبُولَ حَسَناتِهِ، یَا هادِیاً إِلَى الْحَقِّ الْمُبِینِ.

خدایا، در این ماه بهره‌ام را از برکت‌هایش کامل گردان و راهم را به‌سوی نیکی‌هایش هموار نما و از پذیرفتن خوبی‌هایش محرومم مساز، ای هدایت کننده به‌سوی حق آشکار.

 

دعای روز بیستم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ افْتَحْ لِى فِیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ، وَأَغْلِقْ عَنِّى فِیهِ أَبْوابَ النِّیرانِ، وَوَفِّقْنِى فِیهِ لِتِلاوَهِ الْقُرْآنِ، یَا مُنْزِلَ السَّکِینَهِ فِى قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ.

خدایا، در این ماه درهای بهشت‌هایت را به رویم باز کن و درهای آتش دوزخ را به رویم بربند و به تلاوت قرآن موفقم بدار، ای فرو فرستنده آرامش در دل مؤمنان.

 

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز بیست و یکم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ لِى فِیهِ إِلىٰ مَرْضاتِکَ دَلِیلاً، وَلَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطانِ فِیهِ عَلَىَّ سَبِیلاً، وَاجْعَلِ الْجَنَّهَ لِى مَنْزِلاً وَمَقِیلاً، یَا قاضِىَ حَوائِجِ الطَّالِبِینَ.

خدایا، در این ماه برای من به‌سوی خشنودی‌ات دلیلی قرار ده و برای شیطان راهی به‌سوی من قرار مده و بهشت را منزل و آسایشگاهم قرار ده، ای برآورنده حاجات خواهندگان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و دوم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ افْتَحْ لِى فِیهِ أَبْوابَ فَضْلِکَ، وَأَنْزِلْ عَلَىَّ فِیهِ بَرَکاتِکَ، وَوَفِّقْنِى فِیهِ لِمُوجِباتِ مَرْضاتِکَ، وَ أَسْکِنِّى فِیهِ بُحْبُوحاتِ جَنَّاتِکَ، یَا مُجِیبَ دَعْوَهِ الْمُضْطَرِّینَ.

خدایا، در این ماه درهای احسانت را به روی من بگشا و برکاتت را بر من نازل فرما و به انگیزه‌های خشنودی‌ات موفقم بدار و در میان بهشت‌هایت جایم ده، ای برآورنده خواهش درماندگان.
دعای هر روز ماه رمضان صوتی
دعای هر روز ماه رمضان صوتی

دعای روز بیست و سوم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اغْسِلْنِى فِیهِ مِنَ الذُّنُوبِ، وَطَهِّرْنِى فِیهِ مِنَ الْعُیُوبِ، وَامْتَحِنْ قَلْبِى فِیهِ بِتَقْوَى الْقُلُوبِ، یَا مُقِیلَ عَثَراتِ الْمُذْنِبِینَ.

خدایا، در این ماه از گناهانم شست‌وشویم ده و از عیب‌ها پاکم کن و دلم را به پرهیزکاری دل‌ها بیازمای، ای نادیده‌گیرنده لغزش‌های اهل گناه.

 

بیشتر بخوانید: فضیلت ماه رمضان از زبان میرزا جواد آقا ملکی تبریزی در کتاب المراقبات

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ إِنِّى أَسْأَلُکَ فِیهِ مَا یُرْضِیکَ، وَأَعُوذُ بِکَ مِمَّا یُؤْذِیکَ، وَأَسْأَلُکَ التَّوْفِیقَ فِیهِ لِأَنْ أُطِیعَکَ وَلَا أَعْصِیَکَ، یَا جَوادَ السَّائِلِینَ.

خدایا، در این ماه آنچه تو را خشنود می‌کند از تو درخواست می‌کنم و از آنچه تو را ناخشنود می‌کند به تو پناه می‌آورم و از تو در این ماه توفیق اطاعت و ترک نافرمانی‌ات را خواستارم، ای بخشنده به نیازمندان.

 

دعای روز بیست و پنجم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْنِى فِیهِ مُحِبّاً لِأَوْلِیائِکَ، وَمُعادِیاً لِأَعْدائِکَ، مُسْتَنّاً بِسُنَّهِ خاتَمِ أَنْبِیائِکَ، یَا عاصِمَ قُلُوبِ النَّبِیِّینَ.

خدایا، مرا در این ماه دلبسته اولیایت و دشمن دشمنانت قرار ده و آراسته به راه و روش خاتم پیامبرانت گردان، ای نگهدارنده‌ی دل‌های پیامبران.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و ششم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ سَعْیِى فِیهِ مَشْکُوراً، وَذَنْبِى فِیهِ مَغْفُوراً، وَعَمَلِى فِیهِ مَقْبُولاً، وَعَیْبِى فِیهِ مَسْتُوراً، یَا أَسْمَعَ السَّامِعِینَ.

خدایا، کوششم را در این ماه مورد سپاس و گناهم را آمرزیده و عملم را پذیرفته و عیبم را پوشیده قرار ده، ای شنواترین شنوایان.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و هفتم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ ارْزُقْنِى فِیهِ فَضْلَ لَیْلَهِ الْقَدْرِ، وَصَیِّرْ أُمُورِى فِیهِ مِنَ الْعُسْرِ إِلَى الْیُسْرِ، وَاقْبَلْ مَعاذِیرِى، وَحُطَّ عَنِّى الذَّنْبَ وَالْوِزْرَ، یَا رَؤُوفاً بِعِبادِهِ الصَّالِحِینَ.

خدایا، در این ماه، فضیلت شب قدر را روزی‌ام ساز و کارهایم را از سختی به آسانی برگردان و پوزش‌هایم را بپذیر و گناه و بار گران را از پشتم بریز، ای مهربان به بندگان شایسته‌اش.

بیشتر بخوانید: اعمال شب های قدر ماه مبارک رمضان

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و هشتم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ وَفِّرْ حَظِّى فِیهِ مِنَ النَّوافِلِ، وَأَکْرِمْنِى فِیهِ بِإِحْضارِ الْمَسائِلِ، وَقَرِّبْ فِیهِ وَسِیلَتِى إِلَیْکَ مِنْ بَیْنِ الْوَسائِلِ، یَا مَنْ لَا یَشْغَلُهُ إِلْحاحُ الْمُلِحِّینَ.

خدایا، بهره‌ام را در این ماه از مستحبات فراوان کن و مرا با تحقق درخواست‌ها گرامی‌دار و از میان وسایل، وسیله‌ام را به‌ سویت نزدیک کن، ای که پافشاری اصرار ورزان مشغولش نسازد.

 

دعای هر روز ماه رمضان / دعای روز بیست و نهم ماه رمضان

اللّٰهُمَّ غَشِّنِى فِیهِ بِالرَّحْمَهِ، وَارْزُقْنِى فِیهِ التَّوْفِیقَ وَالْعِصْمَهَ، وَطَهِّرْ قَلْبِى مِنْ غَیاهِبِ التُّهَمَهِ، یَا رَحِیماً بِعِبادِهِ الْمُؤْمِنِینَ.

خدایا، مرا در این ماه با رحمتت فرو گیر و توفیق و خود نگهداری نصیبم کن و از تیرگی‌های تهمت دلم را پاک گردان، ای مهربان به بندگان با ایمان.

 

دعای هر روز ماه رمضان – دعای روز سی ام ماه رمضان

اللّٰهُمَّ اجْعَلْ صِیامِى فِیهِ بِالشُّکْرِ وَالْقَبُولِ عَلَىٰ مَا تَرْضاهُ وَیَرْضاهُ الرَّسُولُ، مُحْکَمَهً فُرُوعُهُ بِالْأُصُولِ، بِحَقِّ سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِینَ، وَالْحَمْدُ لِلّٰهِ رَبِّ الْعالَمِینَ.

خدایا، روزه‌ام را در این ماه، بر پایه آنچه تو و پیامبر آن را می‌پسندد مورد سپاس و پذیرش قرار ده، در حالی‌ که فروعش بر اصولش استوار باشد، به‌ حق سرورمان محمّد و اهل‌بیت پاکش و سپاس خدای را پروردگار جهانیان.

 

شما همراهان گرامی می توانید برای خواندن فضیلت ماه مبارک رمضان روی عکس زیر کلیک کند.

دعای هر روز ماه مبارک رمضان / به همراه صوت
دعای هر روز ماه مبارک رمضان / به همراه صوت

 

امیدواریم مطلب دعای روزهای ماه رمضان به همراه صوت برای شما عزیزان سودمند بوده باشد.
مجله اینترنتی تحلیلک
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x