مجله اینترنتی تحلیلک

دوشنبه/ 27 فروردین / 1403
Search
Close this search box.
همکاری کریس تاکر با جکی چان در «ساعت شلوغی ۴»

همکاری کریس تاکر با جکی چان در «ساعت شلوغی ۴»

کریس تاکر می‌گوید در «ساعت شلوغی ۴» قطعا با جکی چان بازی می‌کند.

همکاری کریس تاکر با جکی چان در «ساعت شلوغی ۴»

به نقل از ورایتی، در حالی که جکی چان چندی پیش اعلام کرد «ساعت شلوغی ۴» رسما در حال ساخت است، حالا کریس تاکر هم‌بازی وی در فیلم‌های قبلی، گفته قطعا در فیلم چهارم هم با وی خواهد بود چون عاشق کار با جکی چان است.

تاکر گفت: ما در حال حاضر داریم درباره «ساعت شلوغی ۴» صحبت می‌کنیم و اواخر همین امشب با کارگردان ملاقات می‌کنم تا درباره فیلمنامه صحبت کنیم.

هنوز هیچ جزییاتی درباره این فیلم اعلام نشده است. با این حال تاکر به تازگی در مصاحبه مطبوعاتی درباره فیلم «هوا» که با بن افلک در آن همکاری کرده فیلم «ساعت شلوغی ۴» را در میان پروژه‌های بعدی‌اش نام برد.

وی گفت: خواهید دید که چیزهای خوب زیادی در راه است و این فیلم در سطح دیگری خواهد بود و من برایش خیلی هیجان‌زده هستم چون قرار است چیزی نباشد که به طور معمول می‌بینید. من عاشق کار با جکی چان هستم و فکر می‌کنم چیزی خواهد شد که واقعا دوست خواهید داشت.

سال‌هاست که درباره ساخته شدن فیلم چهارم «ساعت شلوغی» حرف زده می‌شود. تاکر در سال ۲۰۱۸ نیز بارها تاکید کرده بود که فیلم چهارم در راه است و جکی چان هم کاملا برای آن آمادگی دارد.

هر ۳ فیلم «ساعت شلوغی» توسط برت رتنر کارگردانی شدند؛ اما وی در سال‌های اخیر متهم به بد رفتاری با چندین زن شد و کمپانی برادران وارنر همه روابط خود را با وی قطع کرد.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x