مجله اینترنتی تحلیلک

یکشنبه/ 30 اردیبهشت / 1403
Search
Close this search box.

بیش از ۱۵ عکس پرنده زیبا

در این مقاله، برای شما مخاطبین عزیز عکس هایی از پرنده زیبا گردآوری کرده ایم. با دیدن این عکس های زیبا از پرندگان زیبا در حیات وحش لذت ببرید.

پرنده زیبا

پرنده زیبا

پرنده به جانوران مهره‌داری گفته می‌شود که بدنی پوشیده از پر دارند، خون‌گرم اند، بال دارند، روی دو پا راه می‌روند و اکثرا تخم گذار هستند.

بیشتر پرندگان توانایی پرواز دارند.

تاکنون حدود ۱۰هزار گونه پرنده در سراسر جهان شناسایی شده و پیش‌بینی می‌شود که به همین تعداد گونه‌های شناسایی نشده از پرندگان نیز روی زمین وجود داشته باشند.

در این مقاله، برای شما مخاطبین عزیز عکس هایی از این گونه جانوری (پرنده زیبا) گردآوری کرده ایم.

با دیدن این عکس های زیبا از پرندگان زیبا در حیات وحش لذت ببرید.

پرنده زیبا
پرنده زیبا

بیشتر بخوانید: ۱۲ عکس از حیوانات زیبا

یکی از پرنده های زیبا و رنگارنگ در خانواده trogon پرنده Quetzal است. آنها در جنگل ها یافت می شوند، که به طور فراوانی در مناطق مرطوب تر هستند.  آنها نسبتا بزرگ هستند و به بیش از ۱۳ اینچ می رسند. Quetzal تغذیه اش از میوه، انواع توت ها، حشرات و قورباغه های کوچک است. آنها حتی با پرهای رنگی خود نیز می توانند در زیستگاه های جنگلی خود دچار مشکل شوند.

پرنده زیبا

38 1

35 1

پرنده زیبا

بیشتر بخوانید: عکس خنده حیوانات

یکی دیگر از پرندگان زیبا بلژیا (Bluejay) بومی مناطق بسیاری از شرق و مرکز ایالات متحده است. این پرنده رنگارنگ تغذیه اش از آجیل و دانه هایی مانند بذرها، میوه های نرم، حشرات و بعضی اوقات بی مهره های کوچک تأمین می کند.

Bluejays جوان توسط مادر به مدت هشت تا دوازده روز پس از تولد دفع می شوند و ممکن است برای یک یا دو ماه بعد از آن با والدین خود باقی بمانند.

پرنده زیبا

پرنده زیبا

31 1

پرنده زیبا

23 1

بیشتر بخوانید: چرا میمون ها با لهجه صحبت می‌کنند؟

یکی دیگر از پرنده های زیبا پرنده کوچک بهشت (Lesser bird of paradise ) ​​بومی جنگل های گینه نو و جزایر نزدیک آن است که رژیم غذایی آنها عمدتا شامل میوه، حشرات و حلزون است. پرنده کوچک بهشت ​​در معرض خطر انقراض قرار گرفته است، اما زیستگاه آن، جنگل های بارانی گرمسیری پاپوآ گینه نو و ایروان جیا به طور فزاینده ای تهدید می شوند و به سرعت در حال نابودی اند.

پرنده زیبا

21 1

19 1

پرنده زیبا

پرنده زیبا
پرنده زیبا

15 1

14 1

بیشتر بخوانید: شترمرغ خود گورخر پندار

یکی دیگر از پرندگان زیبا قرمز خاردار توراکو (Red crested turaco) به عنوان قره قوز قرنطینه پیش از میلاد، بومی غرب آنگولا است و بیشتر در جنگل ها و چمنزار ها در درختان و بوته ها یافت می شود.

رژیم غذایی Turacos سرخ به طور عمده شامل میوه ها، انواع توت ها، انجیر، برگ و دانه، موریانه ها و حلزون های بزرگ است.

پرنده زیبا

پرنده زیبا

7 1

پرنده زیبا

 

مجله اینترنتی تحلیلک