مجله اینترنتی تحلیلک

یکشنبه/ 2 اردیبهشت / 1403
Search
Close this search box.
phyn

Phyn دستیار هوشمند آب مصرفی در منزل شما

Phyn یک ابزار جالب جهت نمایش نحوه  و محل مصرف آب است. به همین دلیل است که به آن دستیار آب هوشمند گفته می‌شود. این ابزار به راحتی در زیر سینک ظرفشویی نصب شده و در صورتی که لوله کشی خانه شما نشتی داشته باشد فوراً به شما اطلاع می‌دهد. همچنین به کمک این ابزار مقدار مصرف آب توسط کلیه وسایل منزل مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، وان حمام، روشویی و ... قابل نمایش است.

phyn-1Phyn چیست؟

Phyn یک ابزار جالب جهت نمایش نحوه و محل مصرف آب است. به همین دلیل است که به آن دستیار آب هوشمند گفته می‌شود. این ابزار به راحتی در زیر سینک ظرفشویی نصب شده و در صورتی که لوله کشی خانه شما نشتی داشته باشد فوراً به شما اطلاع می‌دهد. همچنین به کمک این ابزار مقدار مصرف آب توسط کلیه وسایل منزل مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، وان حمام، روشویی و … قابل نمایش است.

 

phyn-2Phyn چگونه کار می‌کند؟

آب به وسیله یک خط لوله کشی وارد خانه شما می‌شود و به قسمت‌های مختلف از جمله ماشین ظرفشویی، سینک ظرفشویی، حمام، روشویی، توالت متصل می‌شود. هر زمان که شما دست خود را می شویید، ماشین ظرفشویی را روشن می‌کنید، فلاش تانک توالت را می‌کشید و یا وان حمام را از آب پر می‌کنید، فشار در لوله‌های آب تغییر می‌کند. در حقیقت هر قطره آب که از لوله‌ها خارج شود یک موج فشار میکروسکوپی تولید می‌کند که با سرعتی نزدیک به ۴ برابر سرعت صوت در لوله‌ها منتشر می‌شود. یک سیستم  که در زیر سینک قرار دارد، کلیه امواج که از قسمت‌های مختلف خانه شما منتشر می‌شود را دریافت و رمزگشایی می‌کند. این اتفاق ۲۴۰ بار در ثانیه اتفاق می‌افتد که دقت این دستگاه را نشان می‌دهد.

Phyn به کمک تکنیک‌هایی که در یک دهه ثبت و پالایش شده‌اند، الگوهای موجی تولید شده توسط هر وسیله در منزل را می‌شنود و می‌آموزد که هر وسیله موج مختص به خود را تولید می‌کند و با این روش می‌تواند الگوی مصرف خانواده شما از وسایل مختلف را گزارش کند. Phyn با دقت بر روی تفاوت سیگنال فشار آب گرم و سرد در حدود چند میلی ثانیه است، به صورت دقیق مشخص می‌کند که کدام وسیله شما در حال استفاده است و این وسیله چقدر آب مصرف می‌کند.

phyn3

 

Phyn-4

جلوگیری از یخ زدن لوله‌ها با Phyn

Phyn به کمک فن‌آوری ثبت شده سنجش فشار، قبل از اینکه لوله‌های شما فرصتی برای یخ زدن و ترکیدن داشته باشند، کریستال‌های یخ در لوله ها را شناسایی و به شما زمان می‌دهد تا نسبت به رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید تا از آسیب به لوله‌ها قبل از ترکیدن جلوگیری شود. این یک صرفه جویی فوق العاده است، هم در زمان و هم در هزینه!

 

 

phyn5هرگز نگران نشت‌های پنهان نباشید

Phyn شما را به ابزاری مجهز می‌کند که به وسیله آن اطمینان حاصل کنید که هر گونه نشت آب، از نشت قطره‌ای آب گرفته تا ترکیدن فاجعه بار لوله‌های منزل، به صورت پیامک یا اطلاعیه برایتان ارسال می‌شود و شما را در عرض چند دقیقه به یک لوله‌کش محلی وصل می‌کند. به کمک Phyn خانه شما ضد آب می‌شود.

 

 

phyn-6نصب آسان توسط خودتان

هیچ لوله‌کشی نیاز نیست! آب زیر سینک خود را قطع کنید، شیلنگ‌های آب سرد و گرم را از خطوط تغذیه خارج کنید و به سنسورهای Phyn وارد کنید. دستگاه را به Wi-Fi وصل کنید و تمام. حالا شما به سیستم دستیار آب Phyn مجهز شده‌اید.

 

 

 

phyn-7مصرف آب را ببینید و صرفه جویی کنید

به کمک نرم افزار رایگان که در دو نسخه اندروید و IOS ارائه شده است، نحوه استفاده روزانه و ماهانه خود را ببینید و با دیگران مقایسه کنید. با این روش مصرف خود را مدیریت و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. Phyn با گذشت زمان نحوه استفاده از آب در منزل را یاد می‌گیرد و میزان آب استفاده شده توسط هر کدام از وسایل منزل را کاهش می‌دهد. این یعنی پول بیشتری در جیبتان می‌ماند.

 

 

جهت توضیحات بیشتر در مورد Phyn به جدول زیر توجه فرمایید.

 ۲۰۲۰ All Entries, 2020 Finalist, 2020 Peoples Choice CATEGORIES
 Phyn COMPANY
 $۲۹۹ PRICE
https://www.phyn.com/smart-water-assistant/ PRODUCT URL
https://www.youtube.com/watch?v=-WiG9CEZo8k PRODUCT VIDEO YOUTUBE
https://www.facebook.com/phyntech FACEBOOK
 www.twitter.com/phyn TWITTER
https://www.instagram.com/phyn INSTAGRAM

 

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x