یکشنبه/ 26 سپتامبر / 2021

اعلام رسمی بارسلونا: مسی نوکمپ را ترک می‌ کند

باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای رسمی از جدایی لئونل مسی خبر داد. باشگاه بارسا در این بیانیه توضیح داد که چه اتفاقی در مذاکرات برای تمدید قرارداد این مهاجم آرژانتینی افتاده است.

در بیانیه بارسا آمده است: “با وجود اینکه بین باشگاه بارسلونا و لئو مسی به توافق رسیده بودیم و با قصد مشخص امروز هر دو طرف برای امضای قرارداد جدید، به دلیل موانع اقتصادی و ساختاری (مقررات لالیگای اسپانیا) نمی توان این قرارداد را رسمی کرد.

در مواجهه با این وضعیت لیونل مسی ارتباط خود را با بارسلونا ادامه نخواهد داد. هر دو طرف عمیقا متاسفند که در نهایت خواسته های بازیکن و باشگاه برآورده نمی شود.

بارسا از صمیم قلب از بازیکنی که در رشد این باشگاه نقش داشته تشکر می کند و برای او بهترین ها را در زندگی شخصی و حرفه ای آرزو دارد.”

لئو مسی پیش از آغاز فصل جدید مقصد جدیدی برای خود انتخاب خواهد کرد، اما باید دید کدام یک از باشگاه های مشتاق امضای قرارداد با مسی می توانند هزینه خرید او را بپردازند.

گفته می شود پاری سن ژرمن و منچسترسیتی مشتاق جذب او هستند و همچنین این دو از معدود باشگاه هایی هستند که می توانند دستمزد این برنده شش توپ طلا را پرداخت کنند.

مسی همچنین پیشتر از تمایل خود برای بازگشت به باشگاه نوجوانی اش، نیولز اولد بویز و به پایان رساندن دوران حرفه ای فوتبال خود در آن باشگاه صحبت کرده است.

مسی در 13 سالگی به نوکمپ رفت و در سیستم جوانان بارسا پیشرفت کرد و اولین بازی خود را در سال 2003 در سن 16 سالگی برای تیم اول بارسلونا انجام داد.

او در سال های بعد در بارسا شکوفا شد و اکنون به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ شناخته می شود. فوق ستاره آرژانتینی 10 عنوان قهرمانی در لالیگا و 4 قهرمانی در چمپیونزلیگ را به همراه تعداد زیادی جام های دیگر در این سالها در بارسلونا بالای سر برده است.

دیدن لیونل مسی در رنگ هایی به جز بلوگرانا در فصل جدید، چیزی است که چشم های هیچ فوتبال دوستی تا مدت ها به آن عادت نخواهد کرد.

 

منبع: ورزش سه

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا