دوشنبه/ 8 آذر / 1400

انیمیشن‌ های مهمی که در سال 2022 اکران خواهند شد

انیمیشن‌ های مهمی که در 2022 منتظر اکرانشان هستیم را در این مطلب آورده ایم.

منتظر دیدن کدوم انیمیشن هستید؟

🔸گریختن Flee

AndroidOnlineNewsImage

یک مکالمه قلبی به یک فیلم ویران‌کننده تبدیل می‌شود، این مستند-انیمیشن توسط فیلمساز دانمارکی از رسانه به عنوان وسیله ایده‌آل برای داستان یک پناهنده‌ی افغان تحت نام مستعار امین نوابی استفاده می‌کند.
‌‌
🔹آواز 2 

AndroidOnlineNewsImage

کمپانی ایلومینیشن، امسال نیز با دنباله‌ای بر کمدی موزیکال موفق خود با ایفای نقش حیوانات انسان‌‌نما با داستانی عالی می‌آید. در سال 2016 «آواز» 2.634 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد.

🔸لیگ ابرحیوانات دی‌سی DC League of Super-Pets

AndroidOnlineNewsImage

‌تازه‌ترین اثر انیمیشنی دنیای سینمایی DC است که داستان آن درباره‌ی سگ خانگی سوپرمن به نام کریپتو که صداپیشگی آن را دواین جانسون بر عهده دارد.
‌‌
🔹قرمز شدن Turning Red

AndroidOnlineNewsImage

«قرمز شدن» محصول کمپانی دیزنی و استودیوی پیکسار است که همین خبر باعث شد تا بسیاری از طرفداران انیمیشن برای تماشای آن لحظه‌شماری کنند. داستان درباره‌ی دختر 13 ساله‌‌ای به نام مای لی است که هر زمان که بیش از اندازه هیجان‌زده شود، به یک پاندای قرمز غول پیکر تبدیل می‌شود.
‌‌
🔸گربه چکمه پوش: آخرین آرزو Puss in Boots: The Last Wish

AndroidOnlineNewsImage

‌داستان «گربه چکمه پوش: آخرین آرزو» دو ماه پس از اتفاقات «گربه چکمه پوش» رقم می‌خورد، جایی که گربه چکمه پوش متوجه علاقه‌اش به ماجراجویی می‌شود و تصمیم می‌گیرد به سفری حماسی برود تا به خواسته‌اش برسد.
‌‌
🔹لایتیر Lightyear

AndroidOnlineNewsImage

‌مدیر استودیوی پیکسار اعلام کرده است که انیمیشن سینمایی «لایتیر» به تهیه‌کنندگی خود او قرار است داستان «باز لایتیر» اصلی را روایت کند که اسباب‌ بازی آن محبوبیت زیادی در انیمیشن «داستان اسباب بازی» پیدا کرده بود.
‌‌
🔸مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2 Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

AndroidOnlineNewsImage

در تریلر «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2» شاهد بازگشت مایلز مورالز هستیم که شخصیت اصلی قسمت اول بود و قرار است شخصیت اصلی قسمت دوم نیز باشد.

 

منبع: سلام سینما

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا