یکشنبه/ 3 بهمن / 1400

فیشینگ چیست

بازارهای بین المللی

فیشینگ چیست

حمله فیشینگ چیست و استفاده در ارزهای دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت برای بسیاری از کارها راه برای هکرها برای دسترسی به حساب های مالی افراد از راه های مختلف باز شده است. یکی از این راه ها برای هکرها حمله فیشینگ است.

امنیت کیف پول صرافی

کیف پول صرافی و بررسی مزایا و معایب آن

در دنیای امروز همه جا صحبت از ارزدیجیتال است. درست کرن اکانت و ترید و ذخیره ارزها در سایت هایی مانند بایننس و دیگر صرافی ها به امری عادی تبدیل شده است. اگر علاقه مند به بازار ارزدیجیتال باشید مطمئنا می دانید که برای نگهداری آن ها به کیف پول احتیاج دارید. کیف پول صرافی یکی از گزینه های پیش روی شما برای نگهداری ارزهاست.

رگوله چیست

رگوله چیست و بررسی رگوله 9 بروکر فارکس

کارگزاری های بازارهای مالی در سطح بین الملل را از لحاظ اعتبار رسمی به دو دسته تقسیم می شود. کارگزاری های رگوله شده و کارگزاری هایی که رگوله نیستند. اما حالا به این سوال می رسیم که اصلا رگوله چیست؟ چرا رگولاتورها به روی اعتبار کارگزاری ها تاثیر دارند؟

کامودیتی در بورس چیست

کامودیتی در بورس (کالای اولیه) چیست؟

از کلمه هایی که در بازارهای مالی خیلی رایج است لفظ کامودیتی است. کامودیتی طیف وسیعی از کالاهایی که در بازار خرید و فروش می شوند را در برمی گیرد. در واقع به کالا یا خدمتی که تولید آن استاندارد است و قابلیت کپی شدن را دارد و در مقیاس فراوان در بازار وجود دارد کامودیتی می گویند.

معاملات cfd چیست

معاملات CFD چیست و در مورد آن چه می دانید؟

این ابزار معاملاتی جدید توسط معامله گران برای پوشش ریسک خرید و فروش انجام می شد. به مرور زمان و بعد از تعریف معاملات cfd در سیستم معاملات آنلاین توسط شرکت کارگزاری CNI امکان انجام معاملات cfd برای معامله گر حقیقی و حقوقی فراهم کرد.

فارکس چیست

فارکس چیست و در مورد آن چه می دانید؟

به بازار تبادل ارز خارجی فارکس می گویند. در واقع در جواب فارکس چیست می توان گفت بازاری است که در آن یک ارز در مقابل ارز دیگر تبادل می شود.
هنگامی که در فارکس معامله می کنیم در واقع در حال معامله یک جفت ارز هستیم. فارکس بزرگ ترین بازار مالی دنیاست.

دو طرفه بودن جفت ارز فارکس

بازار دوطرفه در فارکس به چه معناست؟

اگر علاقه مند به بازار فارکس باشید حتما تا به حال به گوش شما خورده است که این بازار دو طرفه است. البته امروزه به جز فارکس بازارهای دیگری نیز هستند که این شرایط را دارند. حال با هم به بررسی دو طرفه بودن جفت ارز فارکس می پردازیم.

بروکر روبوفارکس

هر چیزی که باید در مورد بروکر روبوفارکس (RoboForex) بدانید

اگر علاقه مند به بازار بین الملل و فارکس باشید می دانید که برای کار در این بازار ابتدا نیازمند باز کردن حساب در یکی از بروکرهای موجود هستید. یکی از این بروکرها که در این زمینه خدمات ارائه می دهند بروکر روبوفارکس است.