مجله اینترنتی تحلیلک

چهارشنبه/ 3 مرداد / 1403
Search
Close this search box.
ارزهای دیجیتال تتر

بازارهای بین المللی

ارزهای دیجیتال تتر

چگونه در بازار ارزهای دیجیتال تتر خریداری کنیم؟

تتر (USDT) یکی از برجسته‌ترین استیبل‌کوین‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال است که با پشتوانه دلار آمریکا، توانسته است جایگاه ویژه‌ای بین معامله‌گران و سرمایه‌گذاران پیدا کند. تتر به عنوان یک ابزار مالی پایدار، نوسانات قیمتی کم‌تری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد و همین امر آن را به گزینه‌ای جذاب برای افرادی که به دنبال امنیت و پایداری در سرمایه‌گذاری‌های خود هستند تبدیل کرده است.

روانشناسی معامله

روانشناسی معامله از دیدگاه کارولین بوردون

شما برای معاملات موفق در بازار فارکس نیازمند یادگیری روانشناسی معامله و راه های تسلط بر فکر خود هستید. اگر نتوانید در هنگام معامله خود را کنترل کنید زیان های بسیاری را باید متحمل شوید.

ما در ادامه این مطلب راهکارهایی که کارولین بوردون در کتاب خود برای معامله گران برای بهتر عمل کردن در بازار نوشته است برای شما آورده ایم.

مشاوره های امنیتی برای تریدرهای ایرانی

مشاوره های امنیتی برای تریدرهای ایرانی

تریدرهای ایرانی با اجرای مشاوره‌های امنیتی مناسب می‌توانند از برخوردهای موفق با چالش‌های فعلی خود اطمینان حاصل کنند. استفاده از راهکارهای امنیتی مناسب و رعایت قوانین و مقررات محلی می‌تواند به آن‌ها در ترید امن و موفق کمک کند.

بازار گاوی و خرسی چیست و چه تفاوت هایی دارند؟

بازار گاوی و خرسی چیست و چه تفاوت هایی دارند؟

اگر شما در بازار سرمایه فعالیت کرده اید حتما تا به حال اصطلاح بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market را شنیده اید. بازار گاوی و خرسی اصطلاحاتی هستند که برای روند کلی نمودارها و بازار به کار می روند.

ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال به زبان ساده

اگر به‌دنبال سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال هستید، دانستن این موضوع که از کجا آن را بخرید و ذخیره کنید ضروری خواهد بود. درواقع، سرمایه‌گذاری کریپتو هر روز با افزایش صرافی‌های مختلف قابل دسترس‌تر می‌شود.

اصطلاحات ارز دیجیتال

آشنایی با اصطلاحات ارز دیجیتال

مطمئنا می دانید هر حوزه ای اصطلاحات مخصوص به خود را دارد که اگر قصد فعالیت در آن حوزه را دارید باید با آن ها آشنا باشید. دنیای ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر می خواهید در این دنیای پیچیده فعالیت کنید باید اصطلاحات ارز دیجیتال را بدانید.

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟ شبکه کوتی دارای یک ارز دیجیتال بومی به نام COTI است که مبتنی بر DAG ساخته شده است. امکان استخراج ارز COTI وجود ندارد و می‌توانید آن را در ۳ بستر تراست چین، اتریوم و  BNBCHAIN دریافت کنید. دارندگان توکن کوتی می‌توانند با مراجعه به سایت bridge.coti.io، دارایی دیجیتالی خود را به هر کدام از این ۳ شبکه منتقل کنند. همچنین می‌توانید ارز کوتی را برای دریافت پاداش به خزانه‌داری این پلتفرم واریز کنید که به آن استیکینگ ارز دیجیتال نیز گفته می‌شود. این خزانه‌داری، پاداش استیکینگ را به‌صورت مرتب و با توجه به سهم هر فرد واریز می‌کند.

ضرر در فارکس

دلایل ضرر در فارکس و اشتباه اکثر معامله گران

این آمار مطرح است که چنانچه صد معامله‌گر در ابتدای سال وارد بازار فارکس شوند در پایان سال تنها ۱۰ معامله‌گر دارای بالانسی مثبت خواهند بود. همان‌طور که از آمار پیداست نزدیک به ۹۰ درصد از معامله‌گران فارکس در پایان سال ضرر خواهد کرد. اما چرا؟ در ادامه به بررسی بعضی از دلایل آن می پردازیم

دو طرفه بودن جفت ارز فارکس

بازار دوطرفه در فارکس به چه معناست؟

اگر علاقه مند به بازار فارکس باشید حتما تا به حال به گوش شما خورده است که این بازار دو طرفه است. البته امروزه به جز فارکس بازارهای دیگری نیز هستند که این شرایط را دارند. حال با هم به بررسی دو طرفه بودن جفت ارز فارکس می پردازیم.