دوشنبه/ 26 اردیبهشت / 1401

ضرر در فارکس

دلایل ضرر در فارکس و اشتباه اکثر معامله گران

این آمار مطرح است که چنانچه صد معامله‌گر در ابتدای سال وارد بازار فارکس شوند در پایان سال تنها ۱۰ معامله‌گر دارای بالانسی مثبت خواهند بود. همان‌طور که از آمار پیداست نزدیک به ۹۰ درصد از معامله‌گران فارکس در پایان سال ضرر خواهد کرد. اما چرا؟ در ادامه به بررسی بعضی از دلایل آن می پردازیم

ترسیم خطوط زوایای گن

بررسی نحوه ترسیم خطوط زوایای گن

ترسیم خطوط زوایای گن به سه شیوه انجام می‌شود و نقطه مشترک بین هر سه روش، ترسیم خط از چپ به راست و از بالا به پایین برای (روند نزولی) و از پائین به بالا (برای روند صعودی) در نمودار قیمت است.

ارز دیجیتال ریپل چیست

ریپل چیست و هر آنچه باید در مورد ارز دیجیتال ریپل بدانید

ریپل هنوز فاصله زیادی با بیت کوین و اتریوم دارد ولی به خاطر قیمتی کمی که دارد اقبال به سمتش است. افزایش قیمت ریپل باعث شده این ارز جز 5 ارز برتر از لحاظ ارزش بازار شود.

ریپل برای بانک‌ها و انتقال پول بین‌المللی ساخته شده است.

بازار گاوی و خرسی چیست و چه تفاوت هایی دارند؟

بازار گاوی و خرسی چیست و چه تفاوت هایی دارند؟

اگر شما در بازار سرمایه فعالیت کرده اید حتما تا به حال اصطلاح بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market را شنیده اید. بازار گاوی و خرسی اصطلاحاتی هستند که برای روند کلی نمودارها و بازار به کار می روند.

تفاوت بازار فارکس و بورس

تفاوت بازار فارکس و بورس چیست؟

فرق فارکس و بورس چیست؟ بازار فارکس و بورس تفاوت هایی با هم دارند که انتخاب این که در کدام بازار باید فعالیت کنید به سبک معاملاتی و مقدار ریسک پذیری شما بستگی دارد. به نظر اکثر سرمایه گذاران اگر دید بلند مدت دارید بازار بورس گزینه مناسبی برای شما است و اگر دید کوتاه مدت و نوسان گیری دارید بازار فارکس گزینه بهتری برای شما است.

دو طرفه بودن جفت ارز فارکس

بازار دوطرفه در فارکس به چه معناست؟

اگر علاقه مند به بازار فارکس باشید حتما تا به حال به گوش شما خورده است که این بازار دو طرفه است. البته امروزه به جز فارکس بازارهای دیگری نیز هستند که این شرایط را دارند. حال با هم به بررسی دو طرفه بودن جفت ارز فارکس می پردازیم.

ارز دیجیتال بایت کوین

در مورد ارز دیجیتال بایت کوین (Bytecoin) چه می دانید؟

در دنیای ارزهای دیجیتال پس بیت کوین یک ارز دیگر با نام بایت کوین Bytecoin پا به این عرصه گذاشت. این ارز در سال 2012 برای انجام تراکنش های ناشناس، غیرقابل ردیابی و بدون کارمزد ایجاد شده است. از ویژگی های این ارز می توان به غیرمتمرکز بودن، متن باز بودن و قابلیت استخراج داشتن نام برد.