مجله اینترنتی تحلیلک

جمعه/ 29 تیر / 1403
Search
Close this search box.
ارزهای دیجیتال تتر

ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال تتر

چگونه در بازار ارزهای دیجیتال تتر خریداری کنیم؟

تتر (USDT) یکی از برجسته‌ترین استیبل‌کوین‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال است که با پشتوانه دلار آمریکا، توانسته است جایگاه ویژه‌ای بین معامله‌گران و سرمایه‌گذاران پیدا کند. تتر به عنوان یک ابزار مالی پایدار، نوسانات قیمتی کم‌تری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد و همین امر آن را به گزینه‌ای جذاب برای افرادی که به دنبال امنیت و پایداری در سرمایه‌گذاری‌های خود هستند تبدیل کرده است.

مشاوره های امنیتی برای تریدرهای ایرانی

مشاوره های امنیتی برای تریدرهای ایرانی

تریدرهای ایرانی با اجرای مشاوره‌های امنیتی مناسب می‌توانند از برخوردهای موفق با چالش‌های فعلی خود اطمینان حاصل کنند. استفاده از راهکارهای امنیتی مناسب و رعایت قوانین و مقررات محلی می‌تواند به آن‌ها در ترید امن و موفق کمک کند.

ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال به زبان ساده

اگر به‌دنبال سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال هستید، دانستن این موضوع که از کجا آن را بخرید و ذخیره کنید ضروری خواهد بود. درواقع، سرمایه‌گذاری کریپتو هر روز با افزایش صرافی‌های مختلف قابل دسترس‌تر می‌شود.

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟

ارز دیجیتال کوتی COTI چیست و چه آینده ای دارد؟ شبکه کوتی دارای یک ارز دیجیتال بومی به نام COTI است که مبتنی بر DAG ساخته شده است. امکان استخراج ارز COTI وجود ندارد و می‌توانید آن را در ۳ بستر تراست چین، اتریوم و  BNBCHAIN دریافت کنید. دارندگان توکن کوتی می‌توانند با مراجعه به سایت bridge.coti.io، دارایی دیجیتالی خود را به هر کدام از این ۳ شبکه منتقل کنند. همچنین می‌توانید ارز کوتی را برای دریافت پاداش به خزانه‌داری این پلتفرم واریز کنید که به آن استیکینگ ارز دیجیتال نیز گفته می‌شود. این خزانه‌داری، پاداش استیکینگ را به‌صورت مرتب و با توجه به سهم هر فرد واریز می‌کند.

فیشینگ چیست

حمله فیشینگ چیست و استفاده در ارزهای دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت برای بسیاری از کارها راه برای هکرها برای دسترسی به حساب های مالی افراد از راه های مختلف باز شده است. یکی از این راه ها برای هکرها حمله فیشینگ است.

امنیت کیف پول صرافی

کیف پول صرافی و بررسی مزایا و معایب آن

در دنیای امروز همه جا صحبت از ارزدیجیتال است. درست کرن اکانت و ترید و ذخیره ارزها در سایت هایی مانند بایننس و دیگر صرافی ها به امری عادی تبدیل شده است. اگر علاقه مند به بازار ارزدیجیتال باشید مطمئنا می دانید که برای نگهداری آن ها به کیف پول احتیاج دارید. کیف پول صرافی یکی از گزینه های پیش روی شما برای نگهداری ارزهاست.