جمعه/ 30 مهر / 1400

رونالدو به یوونتوس درخواست جدایی داد

امشب یوونتوس در اولین هفته این فصل سری آ برابر اودینزه قرار می گیرد و بر خلاف تصور نام کریستیانو رونالدو، ستاره 36 ساله و پرتغالی در ترکیب اصلی قرار نگرفته است. فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی مدعی شد کریستیانو رونالدو خواهان جدایی از یوونتوس شده و به دنبال یافتن راه حلی برای رفتن از این باشگاه در روزهای باقی مانده بازار تابستانی است.

در ابتد تصور بر آن بود که عدم آمادگی یا مصدومیت باعث غیبت رونالدو در ترکیب ثابت یوونتوس شده، اما نشریات ایتالیایی مدعی شدند این ستاره پرتغالی مشکلی بابت قرار گرفتن در میدان نداشته و این نیمکت نشینی خواسته مستقیم خودش بوده است. در واقع رونالدو ابتدا می خواهد وضعیتش به طور کامل در مورد آینده مشخص شده و در ادامه و در صورت توافق برای ماندن در ترکیب این تیم بازی کند.

فرصت زیادی تا پایان بازار تابستانی باقی نمانده و تا امروز هیچ پیشنهادی به صورت رسمی برای خرید کریستیانو رونالدو ارسال نشده است. ابتدای تابستان شایعاتی در مورد تمایل پاری سن ژرمن به خرید این ستاره پرتغالی شنیده شده بود، اما با خرید لیونل مسی این باشگاه فرانسوی خود را از بین مشتریان بالقوه رونالدو کنار کشید.

هفته گذشته نیز اخباری در مورد ابراز علاقه کارلو انچلوتی به کار گرفتن دوباره با کریس رونالدو و احتمال بارگشت بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید به این باشگاه منتشر شد، اما کارلتو رسما اعلام کرد علاقه ای به خرید رونالدو ندارد. در شرایط فعلی تیم دیگری نیز برای خرید رونالدو اقدام نکرده و آینده او در هاله ای از ابهام قرار دارد.

تنها یک سال از قرارداد کریستیانو رونالدو با یوونتوس باقی مانده و احتمالا باشگاه ایتالیایی نیز ترجیح می دهد برای جلوگیری از جدایی رایگان این بازیکن در تابستان سال بعد و البته پرداخت دستمزد سنگین رونالدو در طول فصل جاری، این بازیکن را همین امسال به فروش برساند. حالا ممکن است با علنی شدن تمایل رونالدو به جدایی، تیم های بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد برای خرید او اقدام بکنند.

 

منبع: ورزش سه

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا