فیلم و سینما معرفی فیلم

معرفی فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things )

معرفی فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things )

معرفی فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things )

 

نمرات

IMDb: ۶.۳

Rotten Tomatoes: ۴۷%

Metacritic: ۵۴%

 

عوامل

کارگردان: John Lee Hancock

نویسنده: John Lee Hancock

بازیگران: Denzel Washington, Jared Leto, Rami Malek,…

 

درباره فیلم

فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things ) فیلمی جنایی به کارگردانی و نویسندگی جان لی هنکاک است که بازیگران سرشناسی مثل دنزل واشنگتن، رامی ملک و جرد لتو که هر سه جایزه اسکار را در پرونده خود دارند، در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان فیلم چیزهای کوچک در مورد جو دیکن با بازی دنزل واشنگتن کارآگاه سابق شهر لس آنجلس است. او به خاطر اتفاقاتی که در پرونده قتل‌های زنجیره‌ای افتاده با مشکلات زیادی رو به رو شد.

پنج سال از هیاهوی آن پرونده‌‌ جنایی حل نشده و اتفاقات پیش آمده می‌گذرد. اما به یکباره ماموریتی برای بازگرداندن مدرکی از لس آنجلس به او داده می‌شود. او وقتی به لس آنجلس پا می‌گذارد، تمام حوادث گذشته به او هجوم می‌آورد و وقتی متوجه می‌شود کارآگاه جوان جیم باکستر با بازی رامی ملک روی پرونده‌های قتل مشابهی در حال فعالیت است، با کنجکاوی خود را به این کارآگاه نزدیک می کند تا آنها با هم بتوانند به حل راز این پرونده بپردازند.

چندین دختر به قتل رسیده‌اند و دختر دیگری مفقود می‌شود. در ادامه آنها به شخصی به نام آلبرت اسپارما با بازی جرد لتو می‌رسند اما هیچ مدرکی بر علیه او در پرونده وجود ندارد.

 

 

تصاویر و تریلر فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things )

 

امیدواریم از تماشای فیلم چیزهای کوچک ( The Little Things ) لذت ببرید و برای دیدن سایر معرفی فیلم ها به بخش فیلم و سینما مراجعه کنید.

بخوانید!  معرفی فیلم 5 هم خون ( Da 5 Bloods )

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

زندگینامه تیم برتون کارگردان فیلم های بتمن و آلیس در سرزمین عجایب

مهران توفیقی

برگزیدگان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر مشخص شدند

محمد زکی زاده

معرفی انیمیشن موانا ( Moana )

محمد زکی زاده

دیدگاه خود را ثبت کنید