فیلم و سینما معرفی فیلم

معرفی فیلم کفرناحوم (Capernaum)

Capernaum - کفرناحوم

معرفی فیلم کفرناحوم ( Capernaum )

نمرات فیلم

IMDb: 8.4

Rotten Tomatoes: 90%

Metacritic: 75%

عوامل فیلم

کارگردان: Nadine Labaki

نویسنده: Nadine Labaki

بازیگران: Nadine Labaki, Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw,…

 جوایز

کفرناحوم ( Capernaum ) جایزه های بسیاری به دست آورده که از جمله آن می توان به جایزه هیئت داوران جشنواره فیلم کن اشاره کرد. همچنین زین الرافعی بازیگر نقش اول فیلم در جشنواره فیلم نیو مکزیکو عنوان بهترین بازیگر جوان و در جشنواره بین‌المللی فیلم آنتالیا عنوان بهترین بازیگر را به دست آورد و در جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک برای عنوان بهترین اجرای یک بازیگر کاندید شد.

درباره فیلم

خلاصه داستان: در خلاصه داستان کفرناحوم ( Capernaum ) آمده است که داستان فیلم درباره کودکی است که از پدر و مادرش در دادگاه شکایت می‌کند.

یک بچه خشمگین به اسم «زین» در حال شکایت از خانواده‌اش است، به خاطر آن که چرا او را به این دنیا آورده‌اند.

قصه فیلم از جایی شروع می‌شود که پس از آنکه زین را به خوبی شناختیم که مسئولیت پذیر است، درکی که از اطرافش دارد فراتر از سن او است وقتی متوجه می‌شود که خانواده‌اش می‌خواهند خواهرش سحر را در آن سن به اسد صاحب خانه شان بدهند به مخالفت می‌پردازد. او نقشه می‌ریزد که خواهرش را فراری دهد اما نقشه‌اش خیلی زود لو می‌رود. در ادامه وقتی خود را دربرابر خانواده‌اش مستاصل می‌بیند دیگر این ماجرا را فراموش کرده و از خانه فرار می‌کند.

تصاویر و تریلر فیلم

Capernaum StadtDerHoffnung©AlamodeFilm7 585x239 - معرفی فیلم کفرناحوم (Capernaum)Capernaum4 585x357 - معرفی فیلم کفرناحوم (Capernaum)3483577.jpg r 1280 720 f jpg q x xxyxx 1021x524 585x300 - معرفی فیلم کفرناحوم (Capernaum)Header 2308370 1.1 585x585 - معرفی فیلم کفرناحوم (Capernaum)

 

امیدواریم از تماشای فیلم کفرناحوم ( Capernaum ) لذت ببرید و برای دیدن سایر معرفی فیلم ها به بخش فیلم و سینما مراجعه کنید.

بخوانید!  فیلم سینمایی «روز صفر»/ سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

معرفی فیلم ورود ( Arrival )

محمد زکی زاده

فیلم سینمایی سه کام حبس / سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر

محمد زکی زاده

معرفی فیلم پرستیژ ( The Prestige )

محمد زکی زاده

دیدگاه خود را ثبت کنید