سه‌شنبه/ 27 مهر / 1400

ميزان دارايي خالص رونالدو چقدر است؟

کريستيانو رونالدو به منچستريونايتد بازگشت و توانست در 2 بازي نخست خود 3 گل به ثمر رساند تا نشان دهد هنوز هم در سن 36 سالگي مي تواند به يک ابرستاره بدل شود.

او در تابستان کنوني تصميمش را گرفته بود و مي خواست از تورين جدا شود و دلش مي خواست به اولدترافورد بازگردد. در حالي که بسياري فکر مي کردند او راهي منچسترسيتي شود، رونالدو در يک انتقالي جذاب و البته با کاهش دستمزد نسبت به يوونتوس به منچستريونايتد بازگشت.

با اينکه رونالدو تصميم گرفت با کاهش دستمزد، بازگشتش به اولدترافورد هموارتر شود ولي او همچنان يکي از بيشترين حقوق هاي تاريخ فوتبال را دريافت مي کند و بالاتر از دخيا گران‌ترين بازيکن شياطين سرخ است.

به گفته نشريه معتبر «فوربز»، رونالدو سومين ورزشکار دنياست که بيشترين دستمزد را دريافت مي کند. او 120 ميليون دلار از فوتبال که 40 ميليون دلار از اتفاقات خارج از فوتبال بدست مي آيد، دريافت مي کند.

کونور مک گرگور، مبارز UFC در رده اول قرار دارد و لئو مسي در پاريس در رده دوم قرار گرفته است.

دستمزد خالص رونالدو چقدر است؟

طبق گزارش رسانه هاي آماري در اروپا، حقوق رونالدو نزديک به 480 هزار پوند در هفته است و او از دخيا که پيشتر گران ترين بازيکن يونايتد بود، نزديک به 100 هزار پوند در هفته بيشتر دستمزد مي گيرد.

دستمزد رونالدو در سال به 23 ميليون يورو مي رسد که طبق اين آمار رونالدو نزديک به 7 ميليون يورو حقوقش را نسبت به يوونتوس کاهش داده است.

درآمد رونالدو ناشي از قرارداد با اسپانسرها

بزرگترين اسپانسر رونالدو، نايکي است که از زمان آخرين قراردادش با رئال مادريد بسته شده است. نايکي با رونالدو، پس از لبران جيمز، بسکتباليست حرفه اي آمريکا اين قرارداد را امضا کرده که او تا آخر عمر مدل لباس هاي اين برند باشد. جيمز نزديک به يک ميليارد دلار از نايکي پول گرفته که به نظر مي رسد قرارداد رونالدو پايين تر از اين قيمت است.

در سال 2016 ، نايکي به رونالدو نزديک به 474 ميليون دلار پول داد که احتمال مي رود اين قيمت افزايش قابل توجهي داشته باشد.

دارايي رونالدو چقدر است؟

سايت گل دارايي خالص رونالدو را نزديک به 500 ميليون دلار تخمين زد. اين رسانه اعلام کرد که ميزان دارايي‌هاي رونالدو از تمام منابع، کمي بيش از درآمدهاي رقيب آرژانتيني‌اش ليونل مسي است.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا