یکشنبه/ 10 مرداد / 1400

کلید اولیه کنکور ۱۴۰۰ فردا منتشر می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه "کلید اولیه کنکور ۱۴۰۰" فردا دوشنبه ۱۴ تیر ماه بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد، اظهار کرد: کنکور ۱۴۰۰ در نهایت امنیت و حفظ پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

کلید اولیه کنکور ۱۴۰۰ فردا منتشر می شود

فاطمه زرین آمیزی ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در دومین سال متوالی با شرایط بیماری کووید ۱۹ و محدودیت های ناشی از آن با تعداد یک میلیون ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ داوطلب در ۴۱۴ شهر، ۱۱ کشور خارجی و ۳۵۲۲ حوزه امتحانی، در چهار روز متوالی ۱۱،۱۰،۹ و ۱۲ تیرماه با موفقیت برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: اجرای آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که نمادی از استمرار جریان علمی کشور است، به تأیید ناظران رسمی با رعایت حداکثری الزامات بهداشتی برگزار شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: در تمام برنامه ریزی های اجرایی برای آزمون، مبنا دستورالعمل ها، الزامات ستاد ملی مقابله با کرونا و مصوبات وزارت بهداشت بود و اصل اساسی آن رعایت اصول بهداشتی و حفاظت از سلامت داوطلبان و مجریان قرار گرفت. در عین حال بر حفظ کیفیت آزمون تاکید کردین که خوشبختانه با نظم، کیفیت مطلوب، امنیت کامل و همچنین رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مطابق برنامه زمانی پیش‌بینی شده برگزار شد

زرین افزود: کلید اولیه آزمون سراسری برای حوزه های داخل کشور فردا دوشنبه ۱۴ تیر و کلید آزمون داوطلبان خارج از کشور نیز روز ۱۶ تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: نتایج اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه تنظیم و در دهه اول مرداد ماه از طریق سایت این سازمان منتشر می شود. فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی نیز هفته آخر شهریور اعلام خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار داغ

آخرین مطالب

منتخب سردبیر

اسکرول به بالا