جمعه/ 8 بهمن / 1400

لالایی عاشقانه

شعر پارسی

شعر کوتاه

شعر کوتاه / بیش از 40 شعر جدید

گاهی برای گفتن حرفی یا جواب دادن به کسی می خواهیم با کوتاه ترین جمله ممکن حرف خود را بزنیم. در این مطلب بیش از 40 شعر کوتاه زیبا و جدید را برای شما آورده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

شعر غمگین

شعر غمگین / بیش از 40 شعر جدید

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک، در این مطلب به شعر غمگین پرداخته ایم. گاهی در اوقات مختلف دچار حال و هوایی می شویم که خواندن شعرهایی می تواند، در گذراندن آن حال و اوضاع کمک کننده باشد.

شعر عاشقانه شاملو

شعر عاشقانه شاملو

همراهان عزیز در این مطلب به شعر عاشقانه شاملو پرداخته ایم و چه زیباست به زبان شاعران خوش سخنی چون احمد شاملو عشق را شنیدن. آنان که عشق را به بهترین شکل ممکن فهمیده و به زیباترین شکل ممکن برای ما سروده اند.

شعر عاشقانه

شعر عاشقانه / بیش از 20 شعر جدید و زیبا

قطعا یکی از بهترین لحظاتی که هر کس در زندگی خود می تواند تجربه کند، عاشقی کردن است. ما در این مطلب بیش از 20 شعر عاشقانه زیبا و جدید را برای شما آورده ایم تا برای عشق زندگی خود ارسال کنید و این احساس خوب را به او ابراز کنید؛ به قول شاعر: عشق است و همین لذت ابراز و دگر هیچ…

شعر عاشقانه کوتاه

شعر عاشقانه کوتاه / بیش از 70 شعر زیبا

عشق هدیه بزرگ خداوند است و عاشقی کردن یکی از بهترین حس و حالی است که می توان تجربه کرد. در این مطلب بیش از 70 شعر عاشقانه کوتاه زیبا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا بتوانید از آن ها استفاده کرده و برای عزیزان خود ارسال کنید.