یکشنبه/ 3 مهر / 1401
گیاهان بالکن

خانه و زندگی

گیاهان بالکن

معرفی گل و گیاهان بالکن شمالی و جنوبی

بالکن خانه می تواند محیطی سرسبز برای گذراندن اوقات خوش زندگی در آن شود. تراس نسبت به محیط بسته آپارتمان شرایط رشد را برای گل های زینتی و گیاهان آپارتمانی فراهم می کند.

کاشت فلفل / آموزش کاشت فلفل در گلدان

آموزش کاشت فلفل در گلدان

گیاهان فلفل گیاهان قوی هستند اما باید از آنها در برابر باد، باران و تگرگ شدید محافظت نمایید. همچنین مانند دیگر گیاهانی که در گلدان رشد می دهید، باید دقت کافی جهت زهکشی خوب گلدان داشته باشید.

الگوی دامن سندبادی

آموزش الگوی دامن سندبادی / دامن گوش فیلی

از دولای بسته جلوی دامن تنگ یا خمره ای را پیاده می کنیم. سپس از خط کمر 2 سانتی متر پایین آمده و از این نقطه 20، 25 و یا 40 سانتی متر (به دلخواه) بصورت اریب خارج شده و از این نقطه به پایین دامن بصورت نیمه هلال وصل می کنیم.

گل سانسوریا

گل سانسوریا و آشنایی با روش های روش نگهداری و تکثیر این گیاه

سانسوریا جزو گیاهان زیبا و در گروه گیاهان مقاوم است که در حال حاضر نقش پررنگی در دکوراسیون منازل ایفا می کند. گیاه سانسوریا جزو جذاب ترین و پرطرفدارترین گل‌های آپارتمانی هست که افراد عاشق گل و گیاه را به خود جذب می کند.

دوخت دامن فون

آموزش دوخت دامن فون

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک، در این مطلب کامل ترین و راحت ترین آموزش دوخت دامن فون ساده و نیلوفری را به همراه طرح های زیبا برای شما آورده ایم.

الگوی آستین کیمونو

آموزش الگوی آستین کیمونو

مقدار پارچه برای دوخت آستین کیمونو: آستین کوتاه دو قد با عرض 90 سانتی متر / آستین سه ربع عرض 120 سانتی متر / آستین بلند دو قد با عرض 140 سانتی متر