فیلم و سینما معرفی فیلم

معرفی فیلم جادوگرها ( The Witches )

معرفی فیلم جادوگرها ( The Witches )

معرفی فیلم جادوگرها ( The Witches )

 

نمرات

IMDb: 5.3

Rotten Tomatoes: 49%

Metacritic: 47%

 

عوامل

کارگردان: Robert Zemeckis

نویسنده: Robert Zemeckis, Guillermo del Toro, Kenya Barris

بازیگران: Anne Hathaway, Octavia Spencer, Stanley Tucci

 

 

درباره فیلم

فیلم جادوگرها ( The Witches ) یکی از جدیدترین آثار ماجراجویی، اسرارآمیز، فانتزی، ترسناک، کمدی و خانوادگی شرکت وارنر براز پیکچرز (Warner Bros. Pictures) است که به‌ دست کارگردان نام آشنای سینمای جهان یعنی رابرت زمکیس که ساخت فیلم های Back to the Future، فیلم Forrest Gump، فیلم Welcome to Marwen، فیلم The Walk، فیلم Flight، فیلم cast away و غیره را در رزومه کاری خود دارد، ساخته شده است.

فیلم جادوگرها ( The Witches ) در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) در سرویس استریم HBO Max و در ایالات متحده به نمایش درآمد. از طرف دیگر در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان) در برخی از سینماهای خاص و انتخاب شده، این اثر روی پرده نقره‌ای به نمایش در آمد.

فیلم جادوگرها ( The Witches ) داستان دوست‌ داشتنی و سراسر طنز تاریک یک پسر یتیم جوان با بازی جزیر کدیم برونو را حکایت می‌کند که در اواخر سال ۱۹۶۷ بعد از فوت پدر و مادرش، پیش مادربزرگ دوست‌داشتنی خود با بازی اکتاویا اسپنسر می‌رود تا با او زندگی کند؛ مادربزرگی که در شهر روستایی دموپولیس در آلاباما زندگی می‌کند.

این پسر و مادربزرگ با یک سری جادوگر که ظاهری فریبنده اما باطنی کاملا شیطانی دارند، رو به‌ رو می‌شوند. این مادربزرگ، قهرمان جوان ما را هوشمندانه به یک استراحتگاه مجلل ساحلی می‌برد تا او را در امان نگه دارد. متاسفانه، جادوگرها درست در همان زمان سر می‌رسند و جادوگر اعظم دنیا با بازی ان هتوی هم در میان آن‌ها حضور دارد. جادوگر اعظم این جادوگران را از سرتاسر دنیا جمع‌آوری کرده تا با هم نقشه‌های شیطانی او را عملی کنند.

بخوانید!  معرفی فیلم بتمن آغاز می کند ( batman begins )

 

تصاویر و تریلر فیلم جادوگرها ( The Witches )

 

 

بیشتر بخوانید

معرفی فیلم فارست گامپ ( Forrest Gump )

معرفی فیلم بندباز ( The Walk )

معرفی فیلم دور افتاده ( Cast Away )

 

 

 

امیدواریم از تماشای فیلم جادوگرها ( The Witches ) لذت ببرید و برای دیدن سایر معرفی فیلم ها به بخش فیلم و سینما مراجعه کنید.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

معرفی انیمیشن رنگو (Rango)

بهناز بختیاری

فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰»/ سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر

محمد زکی زاده

فیلم سینمایی «روز صفر»/ سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر

محمد زکی زاده

دیدگاه خود را ثبت کنید