مجله اینترنتی تحلیلک

یکشنبه/ 31 تیر / 1403
Search
Close this search box.
آدم سمی کیست؟

آدم سمی کیست؟ برشی از کتاب آدم های سمی نوشته پروفسور لیلیان گلاس

کتاب بزرگترین هدایتگر ما انسان ها در مسیر زندگی و خواندن آن یکی از عوامل مهم برای رسیدن به موفقیت است. برای شمایی که در گیر و دار زندگی فرصتی برای مطالعه و خواندن ندارید بخش های زیبا و تجربه آفرینی از بهترین کتاب های تاریخ آماده کرده ایم تا مسیر موفقیت برای شما هموار شود.

«آدم سمی کیست؟»

یکی از عوامل رسیدن به موفقیت در زندگی کتاب خواندن است. کتاب ها قدرت عظیمی دارند و به راحتی می توانند ما را از خستگی و کشمکش های روزانه جدا کرده و به دنیایی پر از آرامش و هیجان ببرند.

کتاب ها به راحتی می توانند با روایت های درست و زیبایشان برای ما چراغ راهی باشند تا به بی راهه نرویم و ما را به مسیر درست هدایت کنند.

هر کتابی با هر عنوانی و با هر محتوایی نکاتی را در درون خود گنجانده که با خواندن و درک کردن آن ها به راحتی می توان در طول مسیر زندگی بر سختی ها فائق شد و به موفقیت رسید.

این بخش برای آن هایی است که در طول روزمره زندگی فرصت نمی کنند کتابی را بگشایند، دل به دل آن دهند و در آن غرق شوند. ما برای شما برش های زیبا و مهمی را از بهترین کتاب های تاریخ گردآوری کرده ایم تا با خواندن آن ها روح شما نیز تغذیه شود.

بیشتر بخوانید: رام‌ ترین نوع بی‌ شعورها/ برشی از کتاب بی شعوری خاویر کرمنت

آدم سمی کیست؟
«آدم سمی کیست؟»

 برشی از کتاب آدم های سمی؛ آدم سمی کیست؟

آدم سمی کیست؟

فرد سمی کسی است که

زندگی شما را زهرآلود می کند

در زندگی شما نقش حامی ندارد

کسی است که از دیدن پیشرفت و موفقیت شما خوشحال نمی شود

کسی است که برای شما آرزوی بهترین ها را ندارد

و در مجموع به طور مستقیم یا غیر مستقیم، سعی می کند سد راه شما در مسیر رسیدن به موفقیت و اهدافتان شود.

بیشتر بخوانید: ۲۰ فکر سمی و پادزهر آن

خواندن این کتاب را بسیار به شما توصیه می کنیم.

محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته بندی شده است؛ قسمت اول شامل آزمون تشخیص و شناسایی افراد سمی و دسته بندی افراد سمی به سی نوع متفاوت است، که شما را قادر به تشخیص افراد سمی اطرافتان می کند و تا حدی در می یابید که چرا این افراد این گونه اند.

در بخش دوم، به شما ده فن آموخته می شود تا با به کارگیری آنها قادر باشید به شکل مؤثر با یک فرد سمی مقابله کنید و دیگر ناچار به درون ریزی احساسات منفی خود نباشید. همچنین شما بعد از مطالعه و به کارگیری این کتاب قادر خواهید بود روابط خود را با یک فرد سمی بهبود بخشید یا برای همیشه او را از دایره معاشران خود کنار بگذارید.

بیشتر بخوانید: خوشبختی در ثروت نیست / برشی از کتاب ژرمینال امیل زولا

کتاب آدم های سمی
نوشته پروفسور لیلیان گلاس

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x