مجله اینترنتی تحلیلک

جمعه/ 4 خرداد / 1403
Search
Close this search box.
قانون جذب چیست

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از واقعی ترین و ثابت شده ترین قوانین طبیعت مانند قانون جاذبه است. بر اساس قانون جذب انسان می تواند با استفاده از قدرت ذهن و افکارش به تمام آرزوهایش برسد. قانون جذب  به زبان ساده بیان می کند که به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد. پس به جای مقاومت در مورد پذیرش آن بهتر است از آن در جهت درخواست ها و آرزوهایمان استفاده کنیم.

«قانون جذب چیست؟»

قانون جذب یکی از قوانینی است که به طور طبیعی در جهان وجود دارد و می تواند انسان ها را به خواسته ها و آرزوهایشان برساند. این قانون به سادگی بیان می کند که افراد باید توجه و انرژی خود را روی نتیجه کار قرار دهند و به هر چیزی که فکر کنند، می توانند آن را جذب کنند.

قانون جذب امروزه در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی هستند که توانسته اند درک کنند که برای رسیدن به هدف و موفقیت این قانون راه را برایشان هموارتر می کند و زندگیشان را با تغییر و تحول بزرگی روبرو می سازد. اما به راستی این قانون چیست؟

با ما همراه باشید؛

قانون جذب چیست

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یعنی باور داشتن به اینکه ما می توانیم همه چیزها را در زندگی جذب کنیم، این قانون به زبان ساده می گوید: به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد.

قانون جذب یکی از قوانین ثابت در جهان هستی است و براساس آن یک انسان می تواند با استفاده از قدرت ذهن و افکارش به تمام آرزوهایش برسد.

طبق این قانون افراد با تمرکز بر افکار خود، می‌توانند تجربه‌ های مثبت و منفی خاصی را به زندگی خویش وارد کرده و آن‌ ها را تجربه کنند.

این قانون به طور مستقیم بیان می کند که انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است. پس بر اساس این قانون، افکار تبدیل به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی می شوند.

این قانون یکی از واقعی ترین و ثابت شده ترین قوانین طبیعت است. افراد بسیاری هستند که هیچ باوری نسبت به قانون جذب ندارند و آن را خیالی بیش نمی دانند اما اگر همین افراد با کمی دقت و صداقت به زندگی خود از گذشته تا اکنون نگاه کنند خیلی زود متوجه خواهند شد که تمام مسایل مثبت و منفی که در زندگی با آن روبرو شده اند آن ها را در گذشته در ذهن خود پرورش داده اند.

بسیاری از قدرت‌ های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس انسان ها قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان برای همه انسان ها ثابت شده است. در مورد قانون جذب هم همین‌ طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم‌ تر از هر قدرت طبیعی دیگری است و نشانه‌ های قانون جذب را در همه جای جهان می‌ توان دید.

پس بهتر است به جای مقاومت در برابر پذیرش این قانون طبیعت اصول و قواعد استفاده از آن را بیاموزیم تا ما نیز مانند دیگران در هر زمینه ای به موفقیت دست پیدا کنیم.

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x