مجله اینترنتی تحلیلک

دوشنبه/ 1 مرداد / 1403
Search
Close this search box.

رنگ شناسی

اصول ترکیب رنگ ها در ست کردن لباس

دانستن اصول ترکیب بندی در لباس ها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب تاثیر به سزایی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. رنگ بندی لباس ها بیانگر شخصیت یک فرد و بیانگر میزان آگاهی فرد از دنیای رنگ ها و حس زیبایی شناسی اوست.

رنگ طوسی

رنگ طوسی / همه چیز درباره رنگ طوسی

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک در این مطلب درباره رنگ طوسی با شما هستیم. همه چیز درباره این رنگ جذاب و زیبا از جمله نماد، روانشناسی و موارد دیگر را در این مطلب به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

رنگ سبز

رنگ سبز / دانستنی های خواندنی درباره رنگ سبز

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک در این مطلب درباره رنگ سبز با شما هستیم. همه چیز درباره این رنگ جذاب و زیبا از جمله نماد، روانشناسی و موارد دیگر را در این مطلب به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

رنگ قرمز همه چیز درباره رنگ قرمز

رنگ قرمز / همه چیز درباره رنگ قرمز

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک در این مطلب درباره رنگ قرمز با شما هستیم. همه چیز درباره این رنگ جذاب و زیبا از جمله نماد، روانشناسی و موارد دیگر را در این مطلب به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

رنگ سال ۲۰۲۱

حتماً تابه‌حال به این نکته توجه کرده‌اید که در سال، طیف رنگ‌های مشابهی در پوشاک، صنایع، تبلیغات و دکوراسیون خانه یا شرکت‌ها بیشتر به چشم می‌خورد. رنگ سال، واژه‌ یا خبری است که اهالی و طرفداران مد هر ساله منتظر اعلام آن مانده تا لباس و در کل تیپ خود را با آن هماهنگ کنند.

تصویر شاخص آنالیز فیلم امیلی

تجزیه و تحلیل رنگ فیلم امیلی

فیلم امیلی به کارگردانی ژان پیر ژونت داستان یک دختر فرانسوی است. بزرگ شدن او با پدر و مادری که در استرس مداوم به سر می برند، و دختری که در تمام زندگی از طرف والدینش سرکوب شده است. اندکی پس از آغاز فیلم، مادرش با مرگ روبرو می شود و امیلی را ترک می کند تا بقیه دوران کودکی خود را با پدرش بگذراند. او با کمبود عشق و آرامش رشد می کند.

تصویر شاخص رنگ

با رنگ همراه شوید

روزگاری بود که به‌ اصطلاح زرق‌وبرق، یعنی همان رنگ‌های ممتازی پسندیده می‌شد که قصد تسخیر بیننده را داشت و به سهولت به رخ کشیده می‌شد. دنیای ممتازین و متمایزین، ساده‌ترین خط فاصل خود با دیگران را از طریق استفاده اختصاصی از رنگ‌های آبی سلطنتی، عنابی، کهربایی، مشکی و طلایی رسم می‌کرد.

تصویر شاخص ترکیب خلاقانه

دسترسی به ترکیب رنگ های جذاب و خلاقانه (بخش آخر)

در بخش های قبل با ترکیب رنگ های متنوع و جذاب آشنا شدید و دیدید که چگونه میتوانید با ترکیب رنگ ها، به همنشینی و آمیزش های جذاب رنگ برسید و از این ترکیب ها در زندگی و لباس و … خود بهره بسیار ببرید. در این جا با سری آخر ترکیب رنگ با ما همراه هستید.

تصویر شاخص

نمایش ترکیب رنگ های جذاب و خلاقانه (بخش چهارم)

همانطور که گفته شد و در بخش های قبل خواندید، رنگ ها بسیار پیچیده و جذاب هستند و با استفاده از ترکیب رنگ ها در کنار یکدیگر می توانید به ترکیب های جذابی برسید که از این طریق احساسات و سخن خود را به بیننده القا کنید. در اینجا با سری دیگری از ترکیب های رنگ با شما همراه هستیم.