مجله اینترنتی تحلیلک

چهارشنبه/ 9 اسفند / 1402
Search
Close this search box.
اقامت امارات

کسب و کار

اقامت امارات

رایج‌ترین روش گرفتن اقامت امارات

برای اخذ اقامت امارات روش‌های متعددی وجود دارد که یکی از رایج‌ترین این روش‌ها ثبت شرکت است، امیدواریم با ارائه این اطلاعات در آگاهی بیشتر شما برای انتخاب مسیر درست گامی مفید برداشته باشیم.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست و چرا برای بازاریابی به آن نیاز داریم؟

دیجیتال مارکتینگ، یکی از عناصر حیاتی در دنیای کسب و کارهاست که تأثیر بسزایی در رشد و موفقیت آن‌ها دارد. دیجیتال مارکتینگ، با بهره‌گیری از فناوری‌های دیجیتال و اینترنت، به شکلی بهتر و موثرتر به تعامل با مشتریان و جذب مخاطب می‌پردازد.

معرفی کتاب «قدرت خلق کسب و کار نوپا» نوشته اریک ریس

نویسنده کتاب «قدرت خلق کسب و کار نوپا» به شما یاد می دهد که یک کارآفرین در دنیای امروز، چه طور می‌تواند به نوآوری‌های بزرگی که منجر به موفقیت می شود، دست بزند. نام اصلی این کتاب «The Lean Startup» یا «نوپای ناب» است.

پالس اکسیمتر

آموزش ساخت پالس اکسیمتر با آردوینو

در این مقاله طریقه ساخت یک پالس اکسمتر نشان داده شده است تا بوسیله برد آردوینو و سنسور ضربان بتوان ضربان و میزان اکسیژن خون را اندازه گرفت. این ساختار با قیمتی در حدود نصف نمونه موجود قابل ساخت خواهد بود.

هوش مصنوعی AI

هوش مصنوعی و مشاغل حذف شونده

در این مقاله به زمینه های رشد هوش مصنوعی پرداخته شده است و وضعیت حال حاضر و آینده هوش مصنوعی بر مشاغل دنیا گفته شده است.

شارژر خورشیدی

آموزش ساخت شارژر خورشیدی

آیا تا به‌ حال شده است که به یک پیک‌ نیک بروید و شارژ گوشی و یا تبلت­ی که دارید، خالی شود؟ حتی پاور بانکی که دارید خالی شود؟ قاعدتا زمان خیلی سختی خواهد بود. امروزه به وسایل الکتریکی مثل موبایل و تبلت خیلی وابسته شده ایم. همین پایبندی باعث شده است که خیلی وقت‌ها قید سفر را بزنیم و فاصله شعاعی‌مان با یک شارژر کمتر از چند متر باشد.

هزینه‌ها و مزایای خودروی برقی در مقابل خودروی متداول با سوخت فسیلی

هزینه‌ها و مزایای خودروی برقی در مقابل خودروی متداول با سوخت فسیلی

در این مقاله تفاوت های خودروی برقی نسبت به خودروی معمولی و درون سوز گفته شده است و در ادامه به بررسی هزینه نگهداری کوتاه مدت و مصرفی مثل هزینه انرژی مصرفی پرداخته شده و در ادامه هزینه های نگهداری بلند مدت شرح شده است و در انتها یک دورنما از این صنعت در کشور بیان شده است.

۱۰ استارتاپ برتر در زمینه اینترنت اشیاء

در این مقاله به معرفی ۱۰ شرکت برتر در زمینه اینترنت اشیاء پرداخته شده است و بر اساس آنها در مورد این که اگر در کشور یک شرکت اینترنت اشیاء بخواهد افتتاح شود می بایستی در چه زمینه ای کار کند.