سه‌شنبه/ 15 آذر / 1401
ریباندینگ مو چیست

پوست مو زیبایی

ریباندینگ مو چیست

ریباندینگ مو چیست؟ بررسی مزایا و معایب آن

ریباندینگ مو یکی از روش های ژاپنی برای صافی مو است که به صافی دائمی مو نیز معروف است. همان طور که می دانید راه های زیادی برای صاف کردن موها وجود دارد که یکی از آن ها ریباندینگ مو است.

تاثیر ماساژ سر برای رشد مو

تاثیر ماساژ سر برای رشد مو

ماساژ سر برای رشد مو چگونه عمل می کند؟ شما با ماساژ دادن ملایم پوست سر خود و موهایتان باعث افزایش میزان جریان خون به سطح پوستتان می شود و اکسیژن رسانی به سر و موها بیشتر می شود و این امر باعث می شود که کشش سلول های فولیکولی عملکرد بهتری داشته باشند و در نتیجه رشد موها بهتر می شوند.

مرطوب کننده پوست خانگی

مرطوب کننده پوست خانگی بسازید

خشکی پوست در بیشتر موارد نه‌ چندان جدی است که حاضر باشیم برایش وقت زیادی بگذاریم نه آن ‌قدر بی ‌ارزش است که تحملش کنیم و کاری انجام ندهیم.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست به روش طبیعی / نقش کلاژن در جوانسازی

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان، حفظ جوانی و جلوگیری از پیری زودرس، دغدغه مشترک اغلب ماست. امروزه عمل های جراحی زیبایی و بسیاری از روش های جوانسازی پوست وجود دارد که علاوه بر صرف هزینه، می تواند عوارضی را نیز در پی داشته باشد.

لولایت مو چیست

تفاوت هایلایت و لولایت مو چیست؟

امروزه در دنیای مد مدل های مختلف و زیادی برای رنگ مو ساخته شده است. بالیاژ، آمبره، هایلایت و… چند نمونه از این ها هستند. ما در این بخش می خواهیم به بررسی هایلایت و لولایت مو بپردازیم و تفاوت بین این دو را بررسی کنیم.

فر کردن مو

روش های فر کردن مو و عوارض این کار

فر کردن مو روشی است که بسیاری از خانم ها و حتی بعضی از آقایان برای موهای خود می پسندند. از نظر بعضی از افراد موی فر جذابیت بیشتری دارد و چشمگیر تر است بنابراین می خواهند موهای خود را فر کنند. روش فر کردن مو تنها یک مورد نیست و راه های زیادی برای فر کردن مو وجود دارد. البته در کنار این کار نباید از عوارض فر کردن مو غافل شد.