دوشنبه/ 7 فروردین / 1402
موس مو چیست

پوست مو زیبایی

موس مو چیست

موس مو چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

شاید برای شما سوال باشد که موس مو چیست و انواع موس مو کدام است؟ موس مو یا فوم حالت دهنده مو یکی از محصولاتی است که برای زیباتر شدن موها از آن استفاده می کنند. موس خاصیت حجم دهندگی موها را نیز دارد و اگر موهای کم پشتی دارید یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن موهایی خوش حالت برای شما است.

بهترین روش صاف کردن دائمی مو

بهترین روش صاف کردن دائمی مو سر

یکی از دغدغه های بسیاری از خانم ها و حتی آقایان صاف بودن موها و صاف کردن مو سرشان است. روش های زیادی برای صاف کردن موی سر وجود دارد. اگر به دنبال بهترین روش صاف کردن دائمی مو خودتان هستید با ما همراه باشید تا به بررسی عوامل مهم در آن بپردازیم.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست به روش طبیعی / نقش کلاژن در جوانسازی

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان، حفظ جوانی و جلوگیری از پیری زودرس، دغدغه مشترک اغلب ماست. امروزه عمل های جراحی زیبایی و بسیاری از روش های جوانسازی پوست وجود دارد که علاوه بر صرف هزینه، می تواند عوارضی را نیز در پی داشته باشد.

پروتز مو چیست

پروتز مو چیست و همه نکاتی که باید در مورد آن بدانید

روش های زیادی برای خانم ها و آقایان برای پوشاندن قسمت های کم پشت و یا بدون مو سر وجود دارد، از کلاه گیس تا کاشت مو. یکی از این روش ها که طرفداران زیادی نیز دارد پروتز مو است.

پروتز مو روشی بین کلاه گیس و کاشت مو حساب می شود.

ریباندینگ مو چیست

ریباندینگ مو چیست؟ بررسی مزایا و معایب آن

ریباندینگ مو یکی از روش های ژاپنی برای صافی مو است که به صافی دائمی مو نیز معروف است. همان طور که می دانید راه های زیادی برای صاف کردن موها وجود دارد که یکی از آن ها ریباندینگ مو است.

تاثیر ماساژ سر برای رشد مو

تاثیر ماساژ سر برای رشد مو

ماساژ سر برای رشد مو چگونه عمل می کند؟ شما با ماساژ دادن ملایم پوست سر خود و موهایتان باعث افزایش میزان جریان خون به سطح پوستتان می شود و اکسیژن رسانی به سر و موها بیشتر می شود و این امر باعث می شود که کشش سلول های فولیکولی عملکرد بهتری داشته باشند و در نتیجه رشد موها بهتر می شوند.