مجله اینترنتی تحلیلک
سه شنبه/ 14 آذر / 1402
معرفی فیلم آنا 2019 (Anna)

فیلم و سینما

معرفی فیلم آنا 2019 (Anna)

معرفی فیلم آنا ۲۰۱۹ (Anna)

فیلم آنا ۲۰۱۹ (Anna) چهار بازیگر اصلی دارد. ساشا لوس بازیگر و مدل مشهور روسی بازیگر نقش اصلی فیلم است و در کنار او هلن میرن از قبل او را با فیلم ملکه به یاد می آورید به هنرنمایی می پردازد. کیلین مورفی ستاره سریال پیکی بلایندرز و لوک ایوانز بازیگر فیلم سریع و خشمگین نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

100 فیلم برتر تاریخ سینمای ایران

۱۰۰ فیلم برتر تاریخ سینمای ایران

در این مطلب ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ سینمای ایران را برای شما آورده ایم که با توجه به این لیست می توانید در اوقات فراغت خود به دیدن این فیلم ها بپردازید.

آنالیز و بررسی رنگ فیلم مکس دیوانه جاده خشم (Mad Max: Fury Road)

فیلم مکس دیوانه جاده خشم (Mad Max: Fury Road) یک فیلم آخرالزمانی و اکشن به تهیه کنندگی و کارگردانی جرج میلر است. در این فیلم بازیگرانی چون تام هاردی، شارلیز ترون، هیو کیز-برن و نیکلاس هولت نقش افرینی می کنند. در فیلم مکس دیوانه از رنگ هایی غنی و گاه شدید برای بهتر منتقل کردن حس خشن بودن و آخرالزمانی به بیننده استفاده شده است. از رنگ های نارنجی و در مقابل مکمل آن آبی به خوبی و درست در جای خود استفاده شده است.

معرفی فیلم درس های فارسی ( persian lessons )

معرفی فیلم درس های فارسی ۲۰۲۰ ( persian lessons )

داستان فیلم درس های فارسی در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد و درباره یک جوان یهودی بلژیکی است که در زمان یورش ارتش نازی به بلژیک از بیم کشته شدن توسط آن ها، وانمود می کند که یک ایرانی است و نامش رضا است.

سال ۲۰۲۳ یکی از بهترین سال‌های طرفداران بالیوود

فیلم های بالیوودی در سال ۲۰۲۳ عملکرد بسیار خوبی داشته اند. طرفداران بالیوود باید آگاه باشند که در ۲۰۲۳ فیلم هایی بسیار دیدنی اکران شده اند و یا قرار است اکران شوند را نباید از دست دهند. برای دانلود فیلم هندی می توانید با مراجعه به سایت‌های معتبری مانند سایت کاران مووی بهترین فیلم های بالیوودی را به راحتی دریافت نمایید.

روز ملی سینما - اولین های سینمای ایران -

به بهانه بزرگداشت روز ملی سینما

ورود نخستین دستگاه سینماتوگراف به ایران در سال ۱۲۷۹ هجری خورشیدی توسط مظفرالدین شاه سر آغازی برای سینمای ایران به حساب می‌آید. نخستین فیلم صدادار فارسی، فیلم دختر لر بود که در سال ۱۳۱۲ خورشیدی توسط اردشیر ایرانی ساخته شد. 

تحلیل رنگ انیمیشن عروس مرده

تحلیل رنگ انیمیشن عروس مرده ۲۰۰۵ (Corpse Bride)

عروس مرده فیلمی پویانمایی به کارگردانی تیم برتون و مایک جانسون و محصول سال ۲۰۰۵ شرکت برادران وارنر آمریکا است. فیلم روایتی میان دنیای زندگان و مردگان است. در تحلیل رنگ انیمیشن عروس مرده از رنگ آبی بیشترین استفاده شده است. رنگ آبی به سردی و ترس فضا می افزاید.

معرفی فیلم چه زندگی شگفت انگیزی1946 ( it's wonderful life )

فیلم چه زندگی شگفت انگیزی ۱۹۴۶ (it’s wonderful life)

فیلم چه زندگی شگفت انگیزی ۱۹۴۶ ( it’s wonderful life ) لقب امیدبخش ترین فیلم تاریخ را از آن خود کرده است. این فیلم پیرامون زندگی جورج بیلی است که تمام زندگی و آرزوهایش را وقف دیگران کرده است.

دانلود فیلم ایرانی ناب مووی

دانلود فیلم ایرانی ناب مووی

دانلود فیلم ایرانی ناب مووی: در دنیای امروزه دانلود فیلم در صدر برنامه مردم قرار دارند به همین علت کیفیت فیلم ها بسیار مهم است از این رو بسیاری از کشور های دنیا در رقابت با یکدیگرهستند و سعی میکنند از طریق سایت های مختلفی از جمله سایت ناب مووی فیلم های خود را دراختیار دوستداران این عرصه قرار دهند. فیلم ها ژانر های بسیار متفاوتی دارند از جمله اکشن، رزمی، کمدی،ماجراجویی و… که در تمام این ژانرها فیلم های موفقی ساخته و به جهانیان ارائه شده است.

10 فیلم برتر IMDb

۱۰ فیلم برتر IMDb

همراهان عزیز مجله اینترنتی تحلیلک در این مطلب آخرین لیست از ۱۰ فیلم برتر IMDb را برای شما آورده ایم. امیدواریم که با دیدن این فیلم ها و انیمیشن های زیبا لحظات خوبی را سپری کنید.