پنج‌شنبه/ 17 آذر / 1401
معرفی فیلم مادر علی حاتمی - فیلم مادر ساخته علی حاتمی - دیالوگ فیلم مادر علی حاتمی -

معرفی فیلم

معرفی فیلم مادر علی حاتمی - فیلم مادر ساخته علی حاتمی - دیالوگ فیلم مادر علی حاتمی -

معرفی فیلم مادر ساخته علی حاتمی

معرفی فیلم مادر ساخته علی حاتمی … موضوع نخست از دیدگاه فرزندانی است که در کنار مادر پیرشان یک بار دیگر روزگار خوش کودکی را تجدید می‌کنند.

معرفی فیلم بتمن 2022 (The Batman)

معرفی فیلم بتمن 2022 (The Batman)

این قسمت از فیلم بتمن در دومین سال مبارزه با فساد در گاتهام سیتی روایت می‌شود. بتمن این بار فسادی را در شهر کشف می‌کند که به خانواده‌اش ربط دارد.

معرفی فیلم تاپ گان ماوریک 2022 (Top Gun Maverick) 33

معرفی فیلم تاپ گان ماوریک 2022 (Top Gun Maverick)

داستان فیلم تاپ گان ماوریک از این قرار است که کاپیتان پیت ماوریک، خلبان آزمایشی پس از سی سال خدمت، به طور عمدی از ارتقای رتبه خود طفره رفته‌ و حالا فراخوانده می‌شود تا مسئولیت آموزش گروهی از فارغ التحصیلان تاپ گان را برای یک ماموریت تخصصی به عهده بگیرد.

فیلم خشم - fury

معرفی فیلم خشم 2014 ( fury )

فیلم خشم ( fury ) ساخته دیوید اَیر یکی از چند فیلم ساخته شده درباره جنگ جهانی دوم در سال 2014 بوده که گفته می شود براساس یک داستان واقعی از خاطرات سربازان آمریکایی حاضر در جنگ جهانی ساخته شده است.

معرفی فیلم ثور عشق و تندر 2022 (Thor: Love and Thunder)

معرفی فیلم ثور عشق و تندر 2022 (Thor Love and Thunder)

در این مطلب معرفی فیلم ثور عشق و تندر 2022 (Thor Love and Thunder) را به همراه نظر منتقدان برای شما آورده ایم. این فیلم چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های ثور است و ۲۹مین فیلم از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود.

معرفی فیلم مرد خاکستری 2022 (The Gray Man)

در این مطلب به معرفی فیلم مرد خاکستری 2022 (The Gray Man) پرداخته ایم. داستان فیلم درباره یکی از نیروهای ویژه‌ سازمان جاسوسی CIA، یعنی کورت جنتری با نام مستعار سیرا سیکس (با بازی رایان گاسلینگ) است.