شنبه/ 13 خرداد / 1402
معرفی فیلم زندگی زیباست 1997 ( life is beautiful )

معرفی فیلم

20 فیلم برتر ابرقهرمانی

معرفی ۳۱ فیلم برتر ابرقهرمانی

به مناسبت روز جهانی ابرقهرمان ها (۲۸ آپریل) رده بندی ۳۱ فیلم برتر ابرقهرمانی در وب‌ سایت Metacritic و وب سایت IMDb را برای شما آورده ایم.

فیلم درخشش - the shining

معرفی فیلم درخشش ۱۹۸۰ ( The Shining )

فیلم درخشش ( The Shining ) اثر استنلی کوبریک یکی از تاثیر گذارترین فیلم های سینمای وحشت است. این فیلم بر اساس رمانی از استفان کینگ ساخته شده است و به زیبایی لحظاتی دلهره آور را با دیدگاهی درون گرایانه و فلسفی که آمیخته از واقعیت و خیال است برای تماشاگر ایجاد می کند.

معرفی فیلم بتمن 2022 (The Batman)

معرفی فیلم بتمن ۲۰۲۲ (The Batman)

این قسمت از فیلم بتمن در دومین سال مبارزه با فساد در گاتهام سیتی روایت می‌شود. بتمن این بار فسادی را در شهر کشف می‌کند که به خانواده‌اش ربط دارد.

معرفی فیلم ثور عشق و تندر 2022 (Thor: Love and Thunder)

معرفی فیلم ثور عشق و تندر ۲۰۲۲ (Thor Love and Thunder)

در این مطلب معرفی فیلم ثور عشق و تندر ۲۰۲۲ (Thor Love and Thunder) را به همراه نظر منتقدان برای شما آورده ایم. این فیلم چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های ثور است و ۲۹مین فیلم از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود.

معرفی فیلم به نام پدر ابراهیم حاتمی کیا

معرفی فیلم به نام پدر

معرفی فیلم به نام پدر ابراهیم حاتمی کیا … ناصر با ناراحتی وارد اتاق حبیبه می شود. حبیبه به پدر می گوید که دیدی جنگ هنوز تمام نشده. او پایش ناخواسته به جنگی که پدر با آن روبرو بوده، کشیده شده است.

معرفی فیلم کودا 2021 (CODA) 2

معرفی فیلم کودا ۲۰۲۱ (CODA)

فیلم سینمایی کودا (Coda) داستان دختری شنوا در خانواده‌ای ناشنوا را روایت می‌کند که پدر، مادر و برادر بزرگ‌تر این دختر ناشنوا هستند.

معرفی فیلم تاپ گان ماوریک 2022 (Top Gun Maverick) 33

معرفی فیلم تاپ گان ماوریک ۲۰۲۲ (Top Gun Maverick)

داستان فیلم تاپ گان ماوریک از این قرار است که کاپیتان پیت ماوریک، خلبان آزمایشی پس از سی سال خدمت، به طور عمدی از ارتقای رتبه خود طفره رفته‌ و حالا فراخوانده می‌شود تا مسئولیت آموزش گروهی از فارغ التحصیلان تاپ گان را برای یک ماموریت تخصصی به عهده بگیرد.