فیلم و سینما معرفی فیلم

معرفی فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith )

معرفی فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith )

معرفی فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith )

 

نمرات

IMDb: 6.5

Rotten Tomatoes: 60%

 

عوامل

کارگردان: Doug Liman

نویسنده: Simon Kinberg

بازیگران: Brad Pitt, Angelina Jolie, Vince Vaughn,…

 

درباره فیلم

در فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith ) جان و جین اسمیت برای رد گم کردن و برای این‌که به‌عنوان مظنون در یک بمب‌گذاری در بوگوتای کلمبیا دستگیر نشوند، به‌ شکل مصلحتی با هم ازدواج می‌کنند و بعد تصمیم می‌گیرند با هم زندگی کنند اما رابطهٔ آن‌ها به‌زودی به سردی می‌گراید.

آن‌ها در جلسات مشاورهٔ خانواده شرکت می‌کنند اما نمی‌توانند دلیل مشکلاتشان را کشف کنند، در ادامه ما متوجه می‌شویم که جان و جین دو قاتل حرفه‌ای هستند و در استفاده از انواع سلاح ها متبحرند.

سازمان‌هایی که هر کدام از آن دو را استخدام کرده‌اند، رقیب و دشمن همدیگر هستند و جان و جین نیز از حرفهٔ یکدیگر خبر ندارند. آن‌ها به‌طور جداگانه مأمور می‌شوند تا یک شاهد را که شدیداً مورد محافظت است، به قتل برسانند.

آن دو هم‌زمان و بی‌خبر از یکدیگر دست به عملیات می‌زنند و در نتیجه نقشه‌های یکدیگر را خنثی می‌کنند، اما هر دو پی به هویت یکدیگر می‌برند. هر کدام از آن دو فکر می‌کنند که دیگری برای سرپوش گذاشتن بر اعمال تبهکارانهٔ خود دست به ازدواج زده‌ است. به هر کدام از آن دو دستور داده می‌شود تا دیگری را ظرف ۴۸ ساعت نابود کند.

 

تصاویر و تریلر فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith )

 

 

امیدواریم از تماشای فیلم آقا و خانم اسمیت ( Mr. & Mrs. Smith ) لذت ببرید و برای دیدن سایر معرفی فیلم ها به بخش فیلم و سینما مراجعه کنید.

بخوانید!  معرفی فیلم یک مکان ساکت ( A quiet place )

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

معرفی فیلم آندره روبلف ( Andrei rublev )

بهناز بختیاری

معرفی فیلم جزیره شاتر ( Shutter Island )

محمد زکی زاده

معرفی فیلم باشگاه خریداران دالاس ( Dallas Buyers Club )

محمد زکی زاده

دیدگاه خود را ثبت کنید