فیلم و سینما معرفی فیلم

معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )

Once Upon a Time In Hollywood ( روزی روزگاری در هالیوود )

معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )

 

نمرات فیلم

IMDb: 7.9

Rotten Tomatoes: 85%

 

عوامل فیلم

کارگردان: Quentin Tarantino

نویسنده: Quentin Tarantino

بازیگران: Al Pacino, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie,…

 

درباره فیلم

داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood ) در سال ۱۹۶۹ روایت می شود و ما در این دوران با بازیگری افول کرده به نام ریک ( لئوناردو دی کاپریو ) مواجه هستیم که نه تنها در بازیگری بلکه در زندگی شخصی نیز فردی شکست خورده به حساب می آید.

صمیمی ترین دوست او به نام کلیف ( برد پیت ) که از لحاظ شخصیتی با خود ریک تفاوت های زیادی دارد تقریباً تنها انسان ارزشمند باقی مانده در زندگی ریک است و علاوه بر دوستی با ریک، بدلکار او نیز محسوب می شود و در پروژه های سینمایی در کنار اوست. اما پس از اینکه برنامه تلویزیونی ریک کنسل می شود وضعیت برای او و کلیف بغرنج تر می شود تا اینکه ماروین ( آل پاچینو ) از راه می رسد و برای ریک یک برنامه وسترن آمریکایی در تلویزیون مهیا می کند تا او سقوط را تجربه نکند.

این در حالی است که ریک خانه ای هم در همسایگی رومن پولانسکی و شارون تیت ( مارگوت رابی ) خریداری کرده است.

روزی روزگاری در هالیوود به خوبی توانسته از فرآیند ستاره سازی در هالیوود انتقاد کرده و تصاویری از قهرمانان پوشالی ترسیم نماید که در مقابل دوربین بی همتا محسوب می شوند اما خارج از کادر، انسانهای اغلب شکست خورده ای محسوب می شوند که در پی راهی برای فرار از مشکلاتی هستند که نظام های استودیویی برای آنها بوجود می آورد.

بخوانید!  معرفی فیلم جوکر ( Joker )

 

تصاویر و تریلر فیلم

Quentin Tarantino Once Upon A Time In Hollywood trailer 920x584 585x371 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )onceuponatime3.0 585x390 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )MV5BYTUzZDQzNTMtNThkYi00MTc4LTgwYmMtOWVjZDIxZGU4NGU2XkEyXkFqcGdeQXVyODY1NDk1NjE@. V1 SY1000 CR0015001000 AL  585x390 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )960x0.jpg 585x246 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )MV5BO 585x394 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )e59695a0 1b4b 47e1 a569 25ab6834c232 585x390 - معرفی فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood )

امیدواریم از تماشای فیلم روزی روزگاری در هالیوود ( Once Upon a Time In Hollywood ) لذت ببرید و برای دیدن سایر معرفی فیلم ها به بخش فیلم و سینما مراجعه کنید.

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

تحقيقِ هنر (درباره‌ی پژوهش‌های هنری بهرام بیضایی)

امیرپاکنژاد

معرفی فیلم ترمینال ( The Terminal )

محمد زکی زاده

نگاهی به آثار مسعود کیمیایی؛ تاملی بر فیلم محاکمه در خیابان

مسیح زیارانی

دیدگاه خود را ثبت کنید