چهارشنبه/ 6 بهمن / 1400

دنیای سگ ها

غذای توله سگ هاسکی

در غذای توله سگ هاسکی میزان غذای دریافتی سگ شما باید ارتباط مستقیمی با سن او، مقدار فعالیت و سوخت و سازش داشته باشد. میزان غذای یک سگ بزرگسال و فعال با یک سگ کوچک نباید به یک اندازه باشد.

انواع نژاد سگ هاسکی

انواع نژاد سگ هاسکی شامل هاسکی سیبریایی و هاسکی آلاسکایی است که نوع آلاسکایی هاسکی در اصل همان هاسکی سیبری است که در گذشته به آلاسکا برده شده و در طی زمان دچار تغییراتی شده است و در حال حاضر تفاوت‌هایی با نوع سیبریایی دارد.

مشخصات سگ هاسکی اصیل

از مشخصات سگ هاسکی اصیل می توان به این موارد اشاره کرد:‌ نژاد: سیبرین، آلاسکای، مالاموت، قد: ۵۱ تا ۶۰ سانتی‌متر، وزن: ۱۶ تا ۲۷ کیلوگرم، طول عمر: ۱۲ تا ۱۵ سال، اصالت: سیبری روسیه،‌ رنگ: سفید، سیاه، سیاه و سفید، خاکستری، خاکستری و سفید، خاکستری نقره‌ای، قرمز و سفید، شخصیت: دوستانه، باهوش، بازیگوش

سگ هاسکی و دنیای شگفت انگیز آن ها

بدن جمع و جور، پوشش با کیفیت، گوش‌های ایستاده و دم ضخیم و دایره‌ای شکل سگ هاسکی بلافاصله میراث شمالی این نژاد را نشان می‌دهد. هاسکی یک اسم کلی برای تعدادی از نژادها است که به عنوان سگ‌های سورتمه‌کش مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اسم سگ ماده

در این مقاله، انتخاب‌های زیادی برای اسم سگ ماده به شما معرفی خواهیم کرد که از جمله محبوب‌ترین اسامی هستند. بدون استثنا یکی از این اسامی معرفی شده، با نژاد و نوع سگ شما همخوانی خواهد داشت.

اسم سگ نر

گرفتن یک سگ جدید بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز است، اما یک مشکل وجود دارد که صاحبان سگ ها همیشه با آن دست و پنجه نرم می کنند؛ انتخاب نام مناسب و کامل.

عکس سگ سرابی

عکس سگ سرابی / بیش از 15 عکس جذاب

در این مطلب به عکس سگ سرابی پرداختیم. سر بزرگ، پنجه‌های قدرتمند، پاهای قوی و فک بزرگی که این سگ دارد، باعث شده این نژاد به یکی از خطرناک ترین نژادهای سگ در ایران تبدیل شود.

بیماری های سگ سرابی/ جنگ سگ سرابی

به طور کلی سگ نژاد سرابی به خاطر ساختار محکم و اسکلت بندی قوی و استوار، درگیری اسکلتی و ساختاری، مانند آن‌چه نژادهایی مانند ژرمن یا دوبرمن درگیر آن می‌شود را ندارد. و به همین دلیل عده زیادی از این سگ برای جنگ سگ سرابی استفاده می‌کنند.

تربیت سگ سرابی

سگ های نگهبان مانند نژاد سگ سرابی، به منظور محافظت از مکان خاص و یا خانواده تربیت می‌شوند، پس بهتر است همه چیز درباره تربیت سگ سرابی را بدانید تا تربیت آن‌ها را صحیح‌تر انجام دهید.

تغذیه سگ سرابی

در برنامه تغذیه سگ سرابی باید بدانیم: سگ‌های سرابی علی‌رغم جثه بزرگی که دارند، نژاد کم‌خوراکی بوده و اصلا شکمو نیستند. همچنین کیفیت غذای سگ، بسیار بیشتر از کمیت آن اهمیت دارد.